SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl proszę orady Cypionat Boldenon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
po prostu słyszałem o czymś takim że jak długo się wali jednego teścia to później nie ma już takich przyrostów i dobrze jest wymieszać z inny teściem. Nie wiem czy to mit. Trochę też boję się że boldenon który kupie nie bedzie to nie będzie to słyszałem że ciężko dziś o dobrego. Zależy mi na osiągnieciu suchej masy mięśniowej jaką daje boldenon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby nie mit, ale nie przy paru tygodniach, normalnie od początku do końca leć cypio, a kluczem suchego mięśnia będzie dieta, o bolda pytaj w pl realich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
mam pytanko jeszcze o ile nie ma problemów z teściem... to jakiej firmy obecnie polecacie boldenon? mam dostęp do wszystkich ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Na moje oko bold troche krotko na 15 tygodni. Pociagnal bym chociaz te 20 a testa dal enantat jesli zalezy tobie na suchej masie bo cypionat zayebiscie wode ciagnie. Dawka 600mg bolda bedzie raczej wystarczajaca na pierwszy kontakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Big cos ci się pomyliło to enan w teorii ma ciągnąć więcej wody niż cypio
a tak naprawdę nie ma różnicy miska i trzymanie w ryzach estro i si

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bilem cypio raz i mnie spompowal na maksa estro wywalone a testo niezbyt wysokie. Enan w moim przypadku nie ciagnie praktycznie wody. Test wyzej i estro nizej. Nawet susta mnie tak nie pompowala.

Na enanie czuje sie znacznie lepiej ale wsrod znajomych tez sa tacy co maja odwrotnie wiec moze byc sprawa indywidualna.

Jesli za to chodzi o budowe to cypio ma dluzszy lancuch weglowy od enana ale opinie na ten temat sa rozne ile ludzi tyle mozliwosci tak ze sie nie sprzeczam.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2015-07-17 10:50:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
samopoczucie i subiektywne odczucia enan/cypio są różne większość nie zauważa różnicy pomiędzy tymi estrami
jak sa tendencję do wywalania estro to jakiś ia i po sprawie wtedy
ja osobiście wolę cypio bardziej mi "leży"

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też wolę cypio,ale dlatego że mi bardziej stoi

żart,ale musiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Ja preferuje enana

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklon na masę na bogato :)

Następny temat

2cykl co?

WHEY premium