SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2cykl co?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
1. WIEK: 20
2. WAGA: 91
3. WZROST: 189
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo: 63
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata przerwy
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 meta alphy
8. TRENING: Spilt
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Miesiac
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Wysoki. Szerokie barki prędzej chudne
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 135
-martwy ciąg:170

I moje pytanie jest takie skończony mam cykl juz miesiąc temu ale. Chce zrobić teraz następny. Tylko jest problem ze mam sklonosci do trądziku biorę juz tydzień izotek i nwm cczy znów metanabol lyknac czy teśćia propa czy ena cypio żeby nie wyglądać jak zombi w prylach wiem ze lepiej bylo by skończyć izotek później ssa ale jak juz to co wybrac metę czy teścia zzeby bylo mniej syfu jak biorę tez izotek .????

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Skłonności do przerw, to ile tego było..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym ci radził choć do końca wakacji się wstrzymac,bo jak cie sypnie to wstyd będzie cokolwiek robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Meta może tak nie nabrudzi. Jak leci izotek co. Bo test to. Wiem. Ze jeszcze bardziej da. Spocić sie a to właśnie mój problem.

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
co z dietą ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Zrob sobie praerwe do konca wakacji i wjedz na prop+meta :)napewno bedziesz adowolon z efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Lodzianin efekty byly ostatniego cyklu byly zadawalające dieta to podstawa oczywiste ;) kurczę po wakacjach hymm teraz bym chcial lata plaża itp wiecie o co chodzi :)

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no no,masz skłonności do trądziku,to będziesz miał lato plażę,ale w kostiumie jednoczęściowym. Ale rob jak tam chcesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Dobra dzieki panowie chyba zrobię tak jak mówicie ;) na następne lato pokaze klase ...

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piona za mądrą decyzję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl proszę orady Cypionat Boldenon

Następny temat

1 swój cykl masa (metka sama?)

WHEY premium