SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga na skróty

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
Entor - jeśli chodzi ci o to,że za wcześnie odżywki biorę to powiem Ci że te 6 miechów to ćwiczenia na "serio" jak zbiorę do kupy to wszystko to wyszło by z 12 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to ze traktujesz gainer jako magiczny srodek na przyrost masy, nie tedy droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Gainer? Czym jest gainer? Tez jak zaczynalem cwiczyc i nie widzialem praktycznie nic o silowni etc. To sadzilem ze kupie sobie gainera i przytyje 4kg. Gowno prawda, jesli chcesz wygladac porzadnie to lap sie za miche, i ostro cwicz, odzywki pomoga Ci w jakims tam stopniu, no ale nie doprowadza Cie do tej wymarzonej sylwetki. A zeby zajac sie kulturystyka na powaznie trzeba miec tez dobry gen, a raczej bardzo dobry,same checi nie wystarcza. Ten sport jest okrutny, nie dosc ze musisz wyrzucic w niego kupe kasy, masz od za***ania wyrzeczen, no i jeszcze musisz miec odpowiedni gen...zyc nie umierac.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
Ok,ok gainera mam jako hmmm uzupełnienie diety i to wszystko... nie traktuje go jak to nazwałeś "...magiczny srodek na przyrost masy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Jeśli masz jako uzupełnienie to czemu pisałeś, że "zobaczymy jak pójdzie na tym" skoro pójdzie tak samo jak bez tego trzymając dietę? To tak jakbyś zamiast wody ze szklanki zaczął pić z kubka i zastanawiał się czy teraz lepiej pójdzie masa.. Pozdro, wydaje mi się, że coś z tą dietą ściema?

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
wg mnie jesli cwiczysz 5-6lat z sercem, myślisz realnie i nie masz wygórowanych ambicji i wymagań co do tego co mozesz osiagnać przez ten krótki czas a nie jestes z siebie zadowolony, chcesz sie truć i ryzykować zdrowiem to bierz co chcesz:) Ale pomyśl jesli przez te kilka lat nie bedziesz brał NIC co jest uważane do sterydy w światku ludzi, ktorzy sie na tym znają a wymiary masz solidne to co mozesz osiagnać na dopalaczach:) moze tak do tego podejdz!

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
To może inaczej zapytam, w jakim okresie ćwiczeń najlepiej sięgnąć po SAA ? Tzn jeśli ktoś np. ćwiczy rok to sobie może pozwolić na SAA czy ten który np. ćwiczy już 4 lata ? Jeden znajomy ma kumpla który przy wzroście 181 cm ważył 54 kg i od razu sięgnął po SAA... po roku ćwiczeń waży 83 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie siegassz po SAA po danym czasie, siegasz po SAA kiedy wiesz ze juz nic nie urosniesz na naturalnych srodkach typu dieta i suplementy. a takie zasoby wykorzystuje sie w jakies 5lat. Tak mi sie wydaje, z reszta zalezy od organizmu.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
A przypuszczalnie ten znajomy który wziął SAA na samym początku jak napisałem wyżej. Przez takie działanie będzie miał np. jakieś wolniejsze efekty gdy odstawi SAA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pocwicz kilka lat na odzywkach i przy diecie....
Zmieniaj treningi i bedzie dobrze.
Ale pozniej nadejdzie okres kiedy odzywki juz nie starcza ciagle bedzie malo...
Wtedy warto zaczac od prohormonow a potem stopniowo wrdazac sie w SSA ale oczywiscie z glowa i profilaktyka.
pzodro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka prosba ( nie dotyczy silowni)

Następny temat

kurs osobistego trenera , trenera kulturystyki

WHEY premium