SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drastyczny spadek siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Siema, mam problem , otóż od pewnego czasu zauwazylem drastyczny spadek siły. Ćwiczę planem góra/dół, diete mam .Np poniedziałek na klatke(trening siłowy) konczylem 90 kg, a dzisiaj(hipertrofia) nie bylem w stanie nawet 60 kg wyrwac. Mam ktoś może pomysł co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
1. 2 miesiące , ogólnie mam problem ze zwiększaniem ciężaru w martwym , żołnierskie , płaska.
2. Mam ból barków bo żołnierskim i ciężko mi robić wyciskanie hantli po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 86

Wzrost : 182

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 1 rok 2 miesiące

Uprawiane inne sporty : BRAK

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia

Dieta :

Przeciwskazania medyczne : BRAK

Zażywane suplementy : kreatyna , białko , bcaa

Ostatnio przerabiany plan: split , teraz Góra Dół

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): BRAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Warto by było jak byś wrzucił cały swój plan treningowy aby było coś więcej wiadomo o nim. Może gdzieś jest za dużo serii w planie i nie nadążasz z regeneracją.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Plan:














Zmieniony przez - #Nobody w dniu 2016-12-01 16:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
jak dla mnie nie wiem dlaczego się zdecydowałeś na plan z podziałem na siłę i hipertofię. Jakie masz ciężary w podstawowych bojach ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Przysiad 90x5 100x4 110x3 martwy 120x5 130x4 135x3 plaska 85x5 87.5x4 90x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Split mi nie daje juz efektów takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Ale teraz też jesteś na splicie. Rok to trochę szybko aby przechodzić na siłę i hiper.
Korygowałeś w ostatnich dniach dietę ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Tak , z dietą wszystko w porządku - dokładam 200 kcal tygodniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Wydawało mi się że to podchodzi pod FBW bardziej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Czy ten plan sprawdziłby się lepiej?











Zmieniony przez - #Nobody w dniu 2016-12-01 20:00:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierówna klatka piersiowa- skrzywienie kręgosłupa

Następny temat

Nogi kiedy i jak cwiczyc

WHEY premium