SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drastyczny spadek siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Jadę FBW ok. 7 miesięcy i siła ciągle szła do przodu, prawie miesiąc temu skończyłem cykl monohydratu. Jechałem FBW wszędzie po 5x8 na wszystko, później sporo czasu zszedłem do 4x8 (ze względu na treningi MMA), ale poczułem ostatnio, że to dla mnie za mało (nie odczuwałem zbytnio zmęczenia) i wróciłem do 5x8 (po cyklu mono). Wiadomo, że po cyklu siła zaczęła trochę spadać, ale dzisiaj na siłowni miałem tragiczne osiągi, jakbym się cofnął ze 3 miesiące wstecz. Co to może powodować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
dodam, że ćwiczę FBW 3 x w tyg. (każdą grupę, czyli - nogi, plecy, klata, barki, tric, bic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dzisiaj? Czyli to był jeden dzień?

Organizm nie potrafi walczyć na 101% na każdym treningu.
To może zależeć od wielu czynników.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-11-13 19:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Spadki siły już zaczęły się wczesniej, ale tłumaczyłem sobie że to po cyklu kreatynowym, ale wczoraj to już się załamałem... Jak zawsze wyciskałem płasko 60 kg (40kg + sztanga)na pierwsza serię i szedłem do 70 kg, tak teraz nie dałem rady wyjść z 60 kg... I tak samo z resztą ćwiczeń. Generalnie to czy 5x8 wszędzie to dobra ilość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
napisz cos więcej o sobie staż,dieta,plan treningowy jak z regeneracją,kiedy miałeś ostatnią przerwę od ćwiczeń ? bo narazie wiadomo ze ćwiczysz fbw. We wszystkich ćwiczeniach spadek formy czy tylko na klacie?

Zmieniony przez - marbex w dniu 2014-11-14 09:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Staż około 7 miesięcy, standardowy plan FBW czyli ćwiczenia wielostawowe. Jedyna przerwa to jakiś miesiąc temu przez około tydzień. Regeneracji pomaga BCAA hi-teca. Spadek formy we wszystkich ćwiczeniach. Po przemyśleniu jestem prawie pewny że wpadłemw stagnację, bo sporo czasu jadę jednym planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Dotychczasowy plan:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
A

1. Przysiad przedni 5x8
2. Drązek 3xmax
3. Przyciaganie drążka do klatki (maszyna) 4x8
4. Wyciskanie płaskie 5x8
5. Military press 5x8
6. Uginanie ramion sciagajac drązek (maszyna) 5x8
7. Uginanie ramion że sztangą 5x8

B

1. Przysiad tylny 5x8
2. Drązek 3xmax
3. Wioslowanie sztanga 5x8
4. Podciaganie sztangi do brody 5x8
5. Francuz 5x8
6. Młotki 5x8

Chce zmodyfikować plan, ale brakuje mi pomysłów. Narazie napewno chce wrzucić martwy ciąg w miejsce maszyny, dorzuciłbym jeszcze gdzieś szrugsy. Potrzebuje pomocy w ułożeniu nowego planu.


Sorry za te wcześniejsze posty pod postem, ale pisze z telefonu i wiążą się z tym różne problemy jak właśnie przypadkowe posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
jak widać cos słabo pomaga ci to bcaa w regeneracji dalej najważniejszego nie napisałeś jaka masz dietę? Jak non toper jedziesz tym planem to czas na zmiany może cos innego niż fbw. Co do planu to sam cos skomponuj i wrzuc do oceny w odpowiednim dziale.

Zmieniony przez - marbex w dniu 2014-11-14 09:55:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Ja odkąd zacząłem robić cardio mam słabsze wyniki siłowe cały czas bilans kaloryczny idzie na minus może nie przez diete ale przez wysiłek minusuje mi duzo kalorii. Pamiętam jeszcze jak nie pracowałem i nie trenowałem wydolnościowo to siła była na treningu zawsze hardkorowa :P

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pilna pomoc w napisaniu planu treningowe na mięśnie brzucha :)

Następny temat

Trening do sprawdzenia

WHEY premium