SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dr Andrzej Bryl podobno niezły killer

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Bryl założyl teraz centrum szkolenia ochroniarzy. razem z synami uczy służby cywilne. strona http://www.euseca.com/en/. jest film z tego szkolenia, gdzie opowiada on technice uderzen. http://lookr.tv/player.php?id=911 

Don't push it. Or I'll give you war you won't believe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Nihili novi jak mawiali starożytni. Technika "muśnięcia" końcami palców niezbyt przydatna. W większości przypadków delikwent uszkodzi palce i za przeproszeniem d ... zbita, a dłonie BG jak pianiście, bardzo potrzebne. O technice z obalaniem, siadaniem na VIP'ie i podciąganiem kolan już nie wspomnę. Może na warunki afrykańskie dobre ale siedzący BG ma małą mobilność, bardzo dużą martwą strefę obserwacji, traci czas na "dosiadanie" i podciąganie kolan i takie tam. Do tego jeszcze przeładowywanie broni w trakcie to też strata czasu. Jesteś w pracy, nosisz broń gotową do strzału, z nabojem w lufie. W sytuacji ekstremalnej możesz strzelać natychmiast po wysunieciu lufy z kabury (strzelasz z biodra). I kilka takich tam jeszcze "manewrów" reklamowo - marketingowych dla laików.

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2009-08-19 21:31:32

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
"Techniki na trwale uszkodzenia" demagogia? Albo eliminacja albo nie... co mi przyjdzie z tego ze gosc nie bedzie widzial na jedno oko do konca zycia, w obronie portfela to za duzo, w obronie zycia za malo...
Swoja droga marketing zrobiony (plus ten rzad samochodow) i wrazenie gotowe.

Technika obalania Vip'a faktycznie smutna. Mozna przeciez podciac patrona ciagnac go wolna reka na ziemie, rownoczesnie korzytajac z wypracowanych systemow (chocby Applegate) zejsc nizej na nogach dobywajac broni.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
BAMF-Sam osobiście wolałbym wycofywać się z VIPem zasłaniając go i strzelając niż robić z siebie nieruchomy cel.Najważniejsze to wyprowadzeniae VIPa z miejsca zagrożenia,a nie trzymanie go tam nierruchomego.A co będzie gdy zamachowców jest kilku,a jeden od innych tylko odwraca uwagę?Rzuca się VIPa na glebę i...dalej można napisać kilka scenariuszy...Cofać się można z VIPem na kilka sposobów,o czym sam wiesz.Ale może w szkole ESA są inne procedury opracowane i dlatego wystepuje statyczna ochrona VIPa.Musiałbym usłyszeć ich wersję dlaczego robią tak,a nie inaczej i może choć w części by mnie do swoich procedur ochrony VIPa przekonali,bo to co widziałem na filmiku mnie nie przekonuje.Jedyna opcja dla mnie gdzie mógłbym być z VIPem nieruchomym celem,to gdy go muszę przykryć przed atakiem granatem...Applegate-czy to nie był pan od Defendo(Defendu?)?

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-08-27 08:59:39

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Dokladnie ten sam czlowiek. Prostota i skutecznosc, a to do mnie przemawia.

Co do unieruchamiania sie z VIPem - nie najlepsze ale czasem wlasciwe. Poza tym prawdziwa ochrona osobista nigdy nie jest jednoosobowa wiec wiele celow jak najbardziej w zasiegu i w przeciwienstwie do filmu BG nie ogranicza swojej manewrowosci "siadajac" na VIPie.

Moze IKSROJAP tez sie wypowie (w koncu zawodowiec pelna geba)

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Czytałem o nim art w gazecie wyborczej był jakieś 6-7 lat temu.

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
BAMF mweisz i masz.
Ja podzielam zdanie słabego. Nie kombinuję tylko staram się zejść z VIP em z linii ognia i ewakuować go w miejsce bezpieczne. Technika, która prezentują w ESA to "typowa" technika dla czarnego kontynentu, a przynajmniej tam najczęściej spotykana.
Ja wolałbym VIP'a wybić na jedną ze stron (prawa lewa) albo w ostateczności podciąć kolanem i położyć własnym tułowiem. Wszelkiego rodzaju kopnięcia w stawy kolanowe, łydki itp. zbyt często kończą sie kontuzją nogi i w sytuacji niezbędnej ewakuacji mamy kontuzjowanego VIP'a do niesienia.
Jeżeli chodzi o "przykrycie" VIP'a to owszem przy granacie tak. Wprawdzie widziałem tą technikę w wykonaniu "skośnookich" z ochrony dworu ale robili to chyba w 15 chłopa w przypadku strzelca na otwartej przestrzeni z dala od miejsca bezpiecznego.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Myslalem o czyms takim (18-ta sekunda):




Nikt nikogo za kolana nie lapie tracac sekunde na wage zycia...

lepiej?

p.s. - podcinanie faktycznie nie jest najbezpieczniejsze...

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-08-27 20:08:35

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
To jest właśnie wybicie o którym mówiłem

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jak juz piszecie o IBA, to wrzuce cos ciekawego.

http://www.guardia.pl/forum/viewtopic.php?t=3787 

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym bronili się samurajowie?

Następny temat

ULICA RULEZ

WHEY premium