SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Gołota wraca na bokserski ring !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994



Andrzej Gołota, były czterokrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej wznawia karierę. - Być może już za miesiąc wejdę na ring i stoczę walkę - mówi "Dziennikowi Polskiemu".

Media spekulowały o możliwym powrocie najbardziej rozpoznawalnego polskiego boksera, ale dopiero teraz sam zainteresowany zabrał głos w tej sprawie.

- Nie przypominam sobie, abym po ostatniej walce mówił o zakończeniu kariery. Dalsze boksowanie uzależniałem od zdrowia i samopoczucia. Teraz czuję się dobrze, dlatego mam zamiar wrócić do boksu - argumentuje Gołota.

Według informacji "Dziennika Polskiego" walka prawdopodobnie odbędzie się w hali UIC Pavilion w Chicago. Niewiadomą pozostaje natomiast nazwisko pierwszego przeciwnika Polaka po długiej przerwie.

- Na pewno nie będzie to poważny, ani wielki rywal, żeby mnie nie pobił. Na porażkę nie mogę sobie pozwolić, dlatego nawet nie biorę jej pod uwagę - podkreśla bokser.
onet.pl



Na portalach już zaczyna huczeć na ten temat. To nie kaczka dziennikarska. Panowie jakie macie zdanie odnoście powrotu Andrzeja na ring? Ja osobiście uważam, że jeżeli tylko będzie zdrowy i rękę będzie miał sprawną to powinien wrócić ale tylko i wyłącznie na pożegnalną walkę z totalnym bumem. W żadne dłuższe powroty Andrzej nie może się już bawić bo skończy się to niezbyt kolorowo.
Mi ciągle marzy się trzecia walka z Bowe...

Swoją drogą, Andrzej jest niezniszczalny!!!







Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-10-27 14:42:21

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Powrót na ring Andrzeja Gołoty opóźnia się. I staje pod coraz większym znakiem zapytania.

- Chce pan rozmawiać ze mną o boksie? Przecież przed nami święta i sylwestrowe tańce - rozpoczął wczoraj rozmowę z nami Andrzej Gołota. Z upływem minut żarty coraz mniej trzymały się pięściarza, a wypierały je mniej pomyślne informacje.

Od wielu tygodni "Andrew" oswajał kibiców z myślą, że niedługo ponownie wejdzie do ringu i wymaże z pamięci dotkliwą porażkę sprzed ponad dwóch lat, poniesioną w walce z Tomaszem Adamkiem. Był już nawet prawie dograny termin i miejsce powrotu. Walka miała odbyć się 16 grudnia na gali w Chicago w hali UIC Pavilion...

Teraz Gołota nie ukrywa, że zamiar stoczenia 52. zawodowego pojedynku niebezpiecznie oddala się w czasie. - Na razie moje plany troszeczkę się rozmyły - przyznaje, ale nie chce wnikać w szczegóły: - Po prostu kilka spraw nałożyło się na siebie i z tego powodu powrót na ring trochę się skomplikował.

Pięściarz, który krzyżował rękawice z największymi gigantami wagi ciężkiej, przyznaje, że nie rozpoczął jeszcze sparingów. Na sali treningowej uczestniczy tylko w lekkich zajęciach. Mimo to, może pochwalić się sylwetką. - Ważę około 110 kilogramów, ale jak ma być inaczej, skoro żona wygania mnie na treningi. A mówiąc poważnie, nie chce, żebym wracał na ring - zdradza 43-letni Gołota.

Według relacji boksera kolejne informacje będą znane na początku przyszłego roku. Rozczarowanych kibiców "Andrew" uspokaja: - Myśli o boksowaniu nie porzuciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Zbiera na emeryturę..

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2011-10-27 15:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Wiedziałem że wróci... Zawsze wraca...

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Świetnie jak by z Bowe zawalczył po raz 3

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jakby wszystko było ok, to byłoby nawet fajnie
Ja jednak mam złe przeczucia, mam nadzieję że się nie potwierdzą....
Andrzej zawsze ma mieć "zdrową" tą rękę, a ona zawsze trzaska...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W drugiej walce po powrocie dostanie walke z Vladem.
The Struggle Continous
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja to jakoś tak... bez emocji

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
ANDRZEJ GOŁOTA CELUJE W 16 GRUDNIA


Jak donosi portal World Boxing News, Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) już 16 grudnia może wrócić na ring. Wtedy to, na gali w UIC Pavilon w Chicago zaboksuje Andrzej Fonfara (19-2, 10 KO), który na dystansie 10. rund zmierzy się z mocno bijącym Philem Williamsem (11-4-1, 10 KO).

Czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej od dziewięciu miesięcy jest w permanentnym treningu i ponownie chce spróbować swoich sił między linami.
bokser.org



http://bit.ly/uGp5L5 



Olo na emocję przyjdzie jeszcze czas .
A tak poważnie to Andrzej na pewno wyjdzie strasznie zardzewiały i zapuszczony ale niczego innego się nie spodziewam i nie oczekuję. Andrzej Gołota jest 43 letnim emerytem bokserskim wręcz wrakiem, trapionym od dawna paskudnymi kontuzjami, z którymi boryka się do dziś. Niczego specjalnego się nie spodziewam, wręcz przeciwnie... Ale i tak wstanę żeby to obejrzeć...


tygrum również się tego obawiam... Zawsze jest niby okey a później wychodzą różne rzeczy... Do Adamka Gołota wyszedł z kontuzjowaną ręką a przed walką zarzekał się że jest sprawna i nic go nie boli. Jeżeli faktycznie coś jest nie tak to absolutnie nie chce go oglądać w ringu. Zdrówko w końcu najważniejsze, tym bardziej że swoje już Andrzej przeboksował.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5520
lubie chlopa i zarywalem noce za malolata,wczesniei cieszylem sie jak wraca,w wiekszosci byly to udane powroty. teraz to juz lipa. nie przygotuje takiej formy jak ma holyfield a bedzie poruszal sie strasznie zardzewialo jak w ostatniach walkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Cóż, może po prostu chce zakończyć karierę zwycięstwem - wg mnie to jedyny realistyczny cel, bo jeśli chodzi o walki za konkretne pieniądze to już ta z Adamkiem wypłynęła jedynie z tego faktu że odbyła się w Polsce z której obydwaj pochodzą.

Ponieważ nie ma wyznaczonego konkretnego przeciwnika, więc prawdopodobnie będzie to jakiś leszcz, na którym Gołocie uda się nieco poprawić rekord. Chociaż jak Andrew wchodzi do ringu to nigdy nie wiadomo co się stanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs instruktora sportu, specjalizacja Grappling

Następny temat

Czy mógłbym dołączyć do sekcji bokserskiej?

WHEY premium