SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dr Andrzej Bryl podobno niezły killer

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
jak na razie to mi wyglada na typowe rozgrywki wewnętrzne. Firmy, które nie bardzo mogą sie przebić i wybić starają się cos wyciągnąć na człowieka, który robi interesy na wszystkich kontynentach.
Shorta znam osobiście i jestem pełny uznania dla jego wiedzy.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Linki wygladaja wiarygodnie... co nie zmienia faktu ze znam sporo osob wypowiadajacych sie wrecz z nabozna czcia o IBA. P.Shortta nie znam, lecz trudno przejsc obojetnie kolo Orderu Orla Bialego. Za duzy mam szacunek dla prawdziwych zolnierzy.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
IKSROJAP art. wstawil na GL M. Terczynski, osobiscie go znam wiec w zaden sposob to nie działania jakiś wrogich firm.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Terczyńskiego nie znam, a przynajmniej nazwisko nic mi nie mówi. Znam za to osobiście, od dobrych kilkunastu lat, Shortta. Znam też ludzi, którzy go znają jeszcze lepiej ode mnie i wszyscy są pełni uznania dla jego wiedzy w zakresie BG.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Panowie-załóżcie wątek o sir Jamesie Shorcie i tam piszcie o nim.Ten jest poświęcony Andrzejowi Brylowi-jak mówi tytuł.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
to w kwestii Bryla, co by się nie zgubiło wrzucę jeszcze link do tego materiału z Kupsem, który wrzucałem też do tematów zwiazanych z Combat 56. Kups odpowiada na kilka pytań związanych z Bas i Brylem.http://lookr.tv/player.php?id=942 

Don't push it. Or I'll give you war you won't believe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Czy to nie tem sam koleś, który jest właścicielem firmy Delta Security? Miałem okazje przez kilka tygodni tam pracować - szambo jakich mało.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No cóż zdarza się.Ochrona w Polsce to generalnie syf,cieciownia,w dużym stopniu ludzie z grupami inwalidzkimi i emeryci psują renomę zawodu (jeśli w ogóle o takiej można mówić ) i tylko nieliczne firmy trzymają poziom.Tak,to jest ten sam pan.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ma syna, z dokładnie tym samym imieniem, nazwiskiem i tytułem.

Podobno starszy jest bardzo ok, takie opinie słyszałem. Ale młodszy to kombinator udający rozgarniętego człowieka, a tak naprawdę czuć się dało że niezłe wałki tam odchodziły.

Byłem tak krótko, i bardzo źle wspominam z nimi współpracę, chyba najgorsza praca jaką miałem.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Polecam zwłaszcza: " Chciałem zapytać, czy „Życie Akademickie” nie byłoby zainteresowane artykułem lub wywiadem ze mną? Jako student AWF czułbym się wyróżniony taką możliwością.
Z wyrazami szacunku,
Bartosz Bryl" http://zycie.awf.wroc.pl/nr120/34-120.html 

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym bronili się samurajowie?

Następny temat

ULICA RULEZ

WHEY premium