SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek do sufitu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Witam. Chciałem się spytac czy przy montażu takiego drążka trzeba coś wiercic no i czy sufit wytrzyma Acha i czy jak już się go "wmontuje w sufit" to będzie to już na stałe czy będzie go można jakoś zdjac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Może poczytaj o tym na allegro. Ja nie wiem, bo nie mam takiego drążka, mam rozporowy i sobie go chwalę Na stronie aukcji na pewno jest dokładny opis, a jak nie to skontaktuj się ze sprzedawcą i się zapytaj o wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Nie mam jeszcze jakiegoś konkretnie wybranego dręga, chciałem się ogólnie zorientowac, drążek do futryny mam ale praktycznie nie można na nim cwiczyc nachwytu a na tym cwiczeniu chce się głównie skupic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Do sufitu? yyy...nie lepiej kupic taki za 60zł z 3 uchwytami i do sciany go przymocowac? jest sporo takich aukcji, wiec rozgladnij sie, ja osobiscie nie bylbym sklonny nic do sufitu przyczepiac.

p.s Czy trzeba wiercic? no chyba na rzepy go tam nie zapniesz

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
No nad ściennym też się zastanawiałem, tylko nie wiem czy mi się drażek ze ścian nie wyrwie tj. mam normalne czerwone cegły ale jeszcze przedwojenne, więc wytrzymałośc może najlepsza nie byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4937
Ja mam drążek przy suficie.

Powiem Ci, że zdecydowałem się na taki, gdyż nie miałem miejsca na taki własnie do pionowej ściany i naprawdę nie żałuje.

Kupiłem właśnie na Allegro. W zestawie masz bodajże 12 takich wkrętów do betony więc wiercenia jest nie mało (tym bardziej jeżeli masz zbrojenie i kable w suficie na które radziłbym uważać) ale też nie ma najmniejszych obaw że się urwie nawet mój ojciec (120kg) się wieszał i ani drgnął:D

Ogólnie to polecam

"Sorry babe, not with the lights on this month. I'm bulking." CT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Asrock jak masz w ścianie stare przedwojenne cegły to wiesz co masz w suficie?Na początek trochę farby,później zaprawa,pod tym deski owinięte słomą i belki wątpię,że to wytrzyma najlepszym rozwiązaniem jest chyba dobre mocowanie we framudze.Widziałem jak jeden gość robił sobie drążek właśnie w startym budownictwie,miał rurkę do której dospawany był na końcach płaskownik prostopadle.Wybił podczas remontu cegłę wsadził to z jednej i drugiej strony na szerokość pokoju i zamurował.To był taki jego pokoik do ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening KICK-BOXING.

Następny temat

spadek tłuszczu + wzmocnienie siły .

WHEY premium