SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek do podciągania ? Czy może worek treningowy ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
Witam Serdecznie ! :)
Co mi bardziej polecacie ? Co lepiej kupić ? Drążek do podciągania czy worek treningowy? Do wydania maks 140zł.
Jeżeli mam wybrać drążek to mógłby mi ktoś polecić jakiś wielofunkcyjny w niedrogiej cenie ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bedziesz musial mieć dobrą dietę z ujemnym bilansem kalorycznym
niestety straty masy zawsze jakieś będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALe to zalezy jaki jest twój cel? Bo nie da sie porónac drążka do worka treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
co Ci da worek jeszcze wieksza krzywde sobie zrobisz wiec lepiej zainwestuj w drązek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak dobrze poszukasz to za 140zł kupisz obie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
Czemu twierdzisz, ze zrobię sobie krzywdę ?
W sumie poszukam jakiegoś dobrego drążka, zależało by mi na wielo funkcjonalności


Zmieniony przez - TopPerfect w dniu 2015-10-17 15:23:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
zeby cwiczyc na worku trzeba duze doświadczenie lub pod okiem kogoś doświadczonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze nie tyle co DUZE doswiadczenie
ale trzeba umieć poprawnie - technicznie wykonuwać uderzenia - jeśli ktoś nigdy wcześniej nie trenował jakichkolwiek sw to nie będzie wiedział choćby jak poprawnie wyprowadzic 'prawy prosty''

pewnie o to Ci chodziło Rutek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
No w sumie macie racje, uderzanie w worek było by bez sensowne.. Za chwilę zabiorę sie za szukanie tego drążka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja nie napisałem ze jest to bez sensu
dałem tylko sygnał że trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie o tym, aby sobie nie zrobić krzywdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
no rozumiem rozumiem, co powiecie o takim drążku? http://allegro.pl/drazek-wielofunkcyjny-do-podciagania-do-120-kg-db-i5716755953.html ? Jakie ćwiczenia mogę na nim robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Podciągać się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba partia

Następny temat

jaka dieta

WHEY premium