SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dr. Mercola Multivitamin Plus Whole Food

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No sypie przepisami, bo sie tego doczytałam, gdzieś forum ludzie to opisywali - poza tym to trochę zboczenie zawodowe :D bo w skarbowce pracuje :D
A to fakt, jak się źle trafi, to można dostać po kieszeni.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Muszę się do ciotki z Ameryki uśmiechnąć

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
obliques
Sforcia, ale co ty mi tu przepisami sypiesz, trafisz na służbistę to doliczy nawet do prezentu od znajomych, tak jest, ale generalnie tego nie praktykują.

Generalnie to praktykują branie w łapę Zajmuję się importem paręnaście lat, i ani razu nie spotkałem się z normalnym załatwieniem odprawy, jeśli nie była "właściwie" przygotowana. Małe przesyłki średnio celników interesują, bo nie za wiele da się wycisnąć z klienta, więc mogą przejść bez problemów. Przy kontenerze zaczyna się zabawa
Jeden z wielu przykładów.
Podstawowym numerem jest nieśpieszna odprawa. Masz wyznaczony termin, niestety ulega przesunięciu o kilka dni. Za dzień postojowego w składzie celnym płacisz 150$, więc warto odprawę przyśpieszyć. I tu stare powiedzonko " jak się da, to się zrobi" nabiera życia.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Darek, zgodnie z przepisami to Polska jest mi winna Vat za towary wywiezione oficjalnie z terenu Uni, objęte odprawa celna itd itp, ale jak sie dowiadywałam w urzędach to wszyscy sie na mnie patrzą z politowaniem, jako osoba prywatna to mogę sobie ...
oni do doliczania sa pierwsi do oddawania nagle sie okazuje, ze juz nie tak szybko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
obliques
Darek, zgodnie z przepisami to Polska jest mi winna Vat za towary wywiezione oficjalnie z terenu Uni, objęte odprawa celna itd itp, ale jak sie dowiadywałam w urzędach to wszyscy sie na mnie patrzą z politowaniem, jako osoba prywatna to mogę sobie ...
oni do doliczania sa pierwsi do oddawania nagle sie okazuje, ze juz nie tak szybko..

Mówiąc eufemistycznie - w Polsce niektóre urzędy są mało przyjaźnie nastawione do obywateli.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dla mieszkajacych w uk (lub gdy ktos ma znajomych/rodzine ktorzy niedlugo leca do polski..) to ja zamawialam stad:
http://www.nutrivital.co.uk/shop/mercola-wholefood-multivitamin

i przesylke na terenie uk mialam w 2dni-wyjatkowo szybko (kosztowala kilka funtow) i polecam: faktycznie efekty sa widoczne i szybko sie pojawiaja


Zmieniony przez - anister w dniu 2013-04-08 10:39:39

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Właśnie ja próbuję dojść, gdzie to można kupić, w sensie w jakich sklepach stacjonarnie bez przesyłki w USA albo UK...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sheep to prywatny producent pod własna marka, nie sprzedaje masowo, chyba ze trafisz na kogos kto sprowadził.

Darek, ano, do płacenia VAtu jesteśmy dobrzy jako prywtne jednostki, do zwrotu, to sie nagle okazuje ze prywatni to juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anister
dla mieszkajacych w uk (lub gdy ktos ma znajomych/rodzine ktorzy niedlugo leca do polski..) to ja zamawialam stad:
http://www.nutrivital.co.uk/shop/mercola-wholefood-multivitamin

i przesylke na terenie uk mialam w 2dni-wyjatkowo szybko (kosztowala kilka funtow) i polecam: faktycznie efekty sa widoczne i szybko sie pojawiaja


Zmieniony przez - anister w dniu 2013-04-08 10:39:39


Wieprze niemyte cenę podniosły. Ja od nich kupowałam w zeszłym roku te witaminy za 36GBP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35837
Po jakim czasie trzeba zrobić przerwę od mercoli na jak długo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba i spalanie na silowni,posiłki po treningu

Następny temat

Trening na rzeźbę z kreatyną

forma lato