SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostalem wpier...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Dzieki Esco..pocieszyles mnie :)
W zasadzie to sie moglem spodziewac, w koncu to nawet logiczne,ze koles sam nie chodzil. Ale co bylo to bylo...
Narka.
M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Hej,

Maciek a gdzie w stanach cwiczyles i co jak moza wiedziec chwilowo tutaj jestem nie wierze ze moglismy byc w tym samym miejscu ale moze ...
Aha i mam jeszcze jedno pytanie jak oceniasz atmosfere treningu w USa i w Polsce zasadniczo rozne ? Chodzi mi o klimat, ludzi itp ?

Pozdrowionka

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Chetnie pogadam ale moze na gadu-gadu lub ICQ. Masz ktores?
Pozdrawiam.
M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciek, ja mam taką rade - zbierz kolesi (takich wiekszych) tak zeby z 2 samochody Was było, weźcie gazrurki i szukaj kolesi, a jak ich znajdziecie to zrobcie im z dupy jeśień sredniowiecza...powiedz że jesli dotknie Cię któryś jeszcze raz to ich znajdziecie ponownie i pozabiacie...to taka moja mała rada. W tych czasach duże plecy są czasem ważniejsze niż sporty walki...a szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Nu niestety, takie czasy... :C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a oni potem wezma jeszcze wieksza ekipe i rzeczywiscie kogos zabija/trwale okalecza

moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zalezy od uzytych srodkow i ludzi. Nota bene chyba wiem o ktorych typow chodzi.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak weźmiesz jakis leszczy to pewnie tak, kwestja w tym jakie masz znajomości. Wierz mi że jak dobrze zadziałasz to będą Ci potem cześć mówic na ulicy sami (ci co Cie o***ali)!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Boruta wie ale nie powie )))))
A ja zadnych plecow nie mam :(( takie zycie...nigdy mafia ani tego typu kolesie mnie nie interesowali choc znam kogos z bojowki Arki Gdynia itp...ale to nie sa jakies super znajomosci.
Ale co tam - bylo, minelo.
Pozdrawiam.
M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domysla sie. Raz ich widzialem z Krzyskiem i Rudytm jak wracalismy nad ranem z baletow we Wrzeszczu a Krzysiek ich wczesniej spotkal i pokazywal.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEPULTURA+Royce

Następny temat

Problem ze SZPAGATEM

WHEY premium