SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostalem w prezencie kilka odzywek jak dawkowac??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 728
A więc tak zaczne od tego ze mam 20 lat trenuje jakies 3 miesiace moje wymiary to kladka 105, biceps 35,5, talia 81cm. Na kladke obecnie serie robie ciezrarem 60 kg 4 serie po 10 powtorzen a wyciskam 80 kg moze dam rade 85 ;D Biceps cwicze 30 kg gryfem i zwiekszam do 35 w 2 oostanich seriach. Moja dieta oparta jest na bialku 3 g na kg ciala (jem bardzo malo wegli) gdyz moja budowa jest doysc szczupla ale bebzon niezly ;D No ale teraz do sedna sprawy. Ojciec widzac ze robie jakies tam postepy kupil mi na urodziny kilka odzywek. Nie zabardzo wiem jak je dawkowac wiec pytam sie na tym forum. Dostalem 1300 g kretyny monohydrantu , mega cpas 300 tab tauryny i 300mega capsow glutaminy oraz tribusteron 90 120 tabletek. Dodam ze wszystko jest od olimpa . Aha moze mzienic cos w diecie?? Prosze was koledzy o pomoc i zgory dziekuje!!

Kulturystyka to nie tylko sport, to sposób na zycie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
co to za kładka ,ze ma 105cm?
potrzebuję 2 takie wez no mi zalatw



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zazdroszcze podejscia taty

kreatyna 5g rano i 5 po treningu, w beztreningowe w podobnych porach (ciagnij cykl przez 50dni)
tauryna 2-3 tabsy przed treningiem + kawa
tribulusa dawaj przed snem jedna porcje
glutamine 10tabsow po treningu (tylko), starczy w sam raz na caly cykl przy takim dawkowaniu

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Premium nutrition

Następny temat

jak brac

WHEY premium