SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian + (Stack) ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, co byście doradzili używać w cyklu z Dorianem ?
Chodzi mi dokładnie o jakiś konkretny Stack.
Cena zbytnio nie gra roli. Oczywiście nie polecajcie mi kupna 2 opakowań massacry, bo już na cenę 2xx to nie pozwolę sobie.
Oczywiście dieta jest, regeneracja :) :D też, no i woda będzie przez mój organizm przepływać w ilości :) przynajmniej 5 lirów.
Oczywiście czytałem mnóstwo tematów odnosnie stacków, ale może ktoś używał Doriana właśnie z tą kreatyną, którą poleci i dała mu niezły efekt, czekam na typy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
zakładam ze chodzi Ci o NOX-PUMPa Doriana...
źle sie za to wziołeś... na cykl to powinienes palnowac odwrotnie - najpierw stack - z niego robisz cykl a reszta to dodatki

jak z kaską? "Cena zbytnio nie gra roli... na cenę 2xx to nie pozwolę sobie " ??? co brałes do tej pory z krety ?


Zmieniony przez - usekenator w dniu 2009-04-08 09:08:29

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
jak bardzo się upierasz na stacki to spróbuj clouta

chodź i tak ja bym wziął mono

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
clouta to ja bym pimpował na ostro bo rzaden stack nie działa tak super jak on

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Mocniejszych to Xpand, który przy dobrej diecie nie klepnął mnie mocno, a tak w ogóle leciałem na mono. Czy w ogóle jest stack za 200 zł, chyba nie, więc cena do 150 zł - myślę, że byłaby odpowiednia.

Oczywiście Dorian Yates Nox Pump. Ostatnio z motywacją u mnie ciężko, więc człowiek musi się jakoś wspomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
to wal sobie Green Magnitude albo sam CM3 Treca !! GM b.dobra zabaweczka a i pucha starczy ci na cały cykl. mozna go znalesc w naprawde dobrych cenach (sprawdź w sklepie sfd ), a w połączneniu z NOX-PUMPem powinno być nieźle

Zmieniony przez - usekenator w dniu 2009-04-08 15:25:09

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Ekonomicznie i dobrze: Green Magnitude lub duzy Storm
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nad Zielonym jabłuszkiem też się zastanawiałem.
Powiedzcie mi, skłądowo co jest lepsze ?
Mówiąc kolokwialnie, co mnie bardziej dziabnie :D
Zdaje sobie sprawę, że każdy organizm przyswaja inaczej poszczególne skłądniki, ale można po etykietce :) stwierdzić, czy dany supel jet dobry i dlatego pragnę jeszcze o tą wiadomość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Składowo który silniejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Ja bym wybral GM, wszystkiego trzeba sprobowac a Storma jadlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
jestem za GM, na kumpla tylko ten stack dobrze dzialal (w koncu to fenomem, nic go nie rusza prawie)
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP + mono czy cp

Następny temat

Dyma burn xtreme - PRZERWA między drugą puchą

WHEY premium