SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorcia - nowe foto str. 52

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
ale farmazony sadzicie...
az przykro

"Wez sie w garść" albo wstawki typu: "Za tydzien ma być ok" sa co najmniej nie trafione przy tego typu problemach
Wpedzaja tylko w poczucie winy

Nie kapujecie, że gdyby UMIAŁA się "wziąść" i gdyby miała pojęcie JAK sie do tego zabrać- nie bylo by tego tematu??
To tak trudno zrozumieć?


Dorcius: zastanawiałas sie nad terapia?

pytam o to, bo dopoki nie przyznasz się sama przed soba, że masz problem z ktorym sobie nie radzisz (bo naprawde ciężko sobie z czymś co zaszlo juz tak daleko z dnia na dzien poradzić) to niewiele wyjdzie z tego
Bedziemy tak sobie tutaj pisac do usrania, a Ty bedziesz znikała w oczach..

smutne
Warto?

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Cora ale ty nie wiesz ze grzeczenie , sumiennie próbowałem i większych efektów nie ma więc trzeba coś bardziej radykalnego może to do głowy trafi bo to nie są żarty .

" o to, bo dopoki nie przyznasz się sama przed soba, że masz problem z ktorym sobie nie radzisz " TO JEST WŁASNIE WZIĘCIE W GARŚĆ.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
wobec tego trzeba takie formułki doprecyzowac odrazu
bo one same w sobie nic nie znacza konkretnego, a tylko pozornie daja wrażenie, że sie zareagowało jakos

Wierze, że miałes jak najlepsze intencje,
zreszta jak wiekszosc osob tutaj
tylko apeluje żeby przy tego typu delikaTNEJ materii lepiej dobierac slowa

czasami jednym nieadekwatnie uzytym slowem mozna cos zniszczyć


pozdro

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
kilka suchych faktow ze szpitalnych statystyk (oddzial endokrynologii Szpital Arkoński w Szczecinie):

- kobiety zagladzajace swoj organizm srednio przez 8 miesiecy doprowadzaly w swoim organizmie do nieodwracalnych zmian hormonalnych (problemy z laktacja)

- dzieci kobiet chorych na anoreksje najczesciej rodza sie autystyczne lub w pozniejszym okresie czasu wykazuja objawy kretynizmu(spowodowane niedoczynnoscia tarczycy, co jest nastepstwem uszkodzenia ukladu hormonalnego dziecka)

- zaobserwowano u pacjentek po hospitalizacji problemy natury psychicznej zwiazanej ze znalezieniem sobie partnerow zyciowych

- lamliwosc kosci przy dlugim wychudzeniu (ok 3 lata)

- marskosc watroby po 15 miesiacach, otluszczenie po 3 miesiacach

- stopniowe obumieranie komorek mozgowych, najintensywniejsze w czasie duzego wysilku fizycznego i intelektualnego

- po dlugim wychudzeniu smierc spowodowana zapascia i ustaniem akcji serca, resustytacja krazeniowo - oddechowa wywolywala oddzielne efekty uboczne takie jak: uszkodzenie klatki piersiowej, pluc, sledziony - pomimo ostroznego wykonywania

coraMietka - Dorcius bdb wie w czym jest problem i uwaza ze sobie z tym poradzi i nie potrzebuje terapii(myli sie i to grubo), dlatego zgadzam sie z Toba. problem tkwi w tym ze nie ma nikogo takiego jak my przy niej, kto wzial by ja za "fraki" i zaprowadzil tam gdzie trzeba. niestety ale rozwiazania "silowe" w pewnym momencie sa jedynym rozwiazniem.

Zmieniony przez - miloszmk w dniu 2006-06-23 08:52:02

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
powiem wam tak... anorexia to choroba nie ciala a duszy... tu chodzi o samoakceptacje o panowanie nad wlasnym cialem... osobie z zaburzeniami odrzywiania ciezko przemowic do rozsadku...

dorcia ma wlasna wizje siebie ma swoje cele i plany ale i tak robi nie tak jak trzeba mowei ze chce ladna kratke na brzuchu ze chce kobiece krztalty ale z drugiej strony boji sie zjesc bat5ona czy tez usmarzone miesko... uwaza kazdy nie zaplanowany ruch za brak kontroli nad soba...

wg mnie powina skontaktowac sie ze specjalista... sama chodzilam do psychologa i wiem ze moze to pomuc... chodzi o zmianemyslenia... bo jak tego nie zmieni to nie zmieni ciala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
ja nei uznaje wogole psycholgów i specjalistów tego typu.
lekarza? po co, po to żeby jesc zaczeła?
nie
dla mnei problem z którym sobie sam nei poradze jest neirozwiązywalny, ale na szczęście takowego nei ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
hulk nie zgadzam sie z toba... psycholog nie rozwiaze jej propblemow ale pomoze jej przejsc przez nie...

wiem jak to bylo u mnie kiedy to moj tata nagle tragicznie zginal... bylam akurat w klasie maturalnej... milam na glowie mlodsze rodzenstwo i mame ktora byla klebkiem nerwow... do tego straszne problemy finansowe... bylo mi naprawde ciezko... zamknelam sie w sobie chcilam sama przejsc przez te problemy ale moja wychowawczyni wiedzila ze nie jest ok i wyslala mnie do psychologa szkolnego ... bardzo mi to pomoglo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Hulk

"...Niewiele jest rzeczy, które wyrządziły światu tyle szkód, co przekonanie różnych jednostek czy grup, że tylko oni są wyłącznymi posiadaczami prawdy..."


musisz być otwarty na inne rzeczy , nie masz takowego problemu , nie rozmawiałeś z Dorcius to dlaczego uważasz że TYLKO TY masz racje że pozostawienie kogoś na pastwe losu jest najlepszym rozwiązaniem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Dla mnie bomba. Super brzuszek i ogólnie jesteś super:)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
Rothen - tak mysle poprostu i ty tego nei zmienisz

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2006-06-23 16:32:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze sie nie smiac :)

Następny temat

Czy to ściema?

WHEY premium