SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping psychiczny, fizyczny POBUDZACZE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja w ogóle nie jem tylko gainery pije z kreatyną i mnie rozsadza.

L-Tyrozyna może być z kofą tak lajtowo.

Ja jak bym z rana poruchał to by mi się nie chciało nigdzie iść tylko spać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
A ile godzin spisz? Moze sie nie wysypiasz poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
Dobra, dzieki za rady, nie bede na razie wtedy nic zamawiac tylko zaczme cwiczyc. a powiedzcie mi jeszcze, bo dzis zamawiam jakis pobudzacz, czy life energgy mozna brac razem z caffeine 200mg? bo samej kofy nie za bardzo, bo przy kilku tabletkach by mi za bardzo cisnienie podnioslo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Siem. U mnie na zamułe najlepsza okazala sie redukcja wagi, Zawsze jakis taki byłem zamulony bez zycia, obojetnie ile bym spał zawsze sie budzilem niewyspany. Malo co pomagalo, testowalem: koffa, life energy, jakies napoje w płynie i prochu a'la red bull i lipka, bo te pobudzenie było słabe i bardzo krotko, a wieczorem juz wogole zjazdy. Jakis czas temu wystartowałem z redukcja fatu zlecialem jakies 12 kg i to własnie jest to mniejsza waga plus aeroby/interwały i az chce sie zyc! obecnie spie mniej godzin a budze sie bardziej wypoczety , pomimo wczorajszego treningu+20min interwałow . Dodatkowo podjadam l-tyrozyne, a czesciej PEA 500mg ed i jest takie podejscie do zycia jak 10 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
ja bym to podciagnal pod regularne aeroby, a nie jako utrate masy jako sama w sobie...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Z naturalnych sposobów to aeroby rano naczczo fajnie mnie pobudzają do zycia na cała reszte dnia i chyba kurde musze do tego wrócic czym predzej , bo sie zamulam.

Tak jak Ksiedziu napisał, doping farmakologiczny to równia pochyła w dół.
Dla przykładu powiem, że ost. 2-3mc kazdy trening zaczynałem od jakiegos boostera no, w najsłabszym przypadku no-xplode, w najmocniejszym hemo rage, po którym ciezko mi sie spi w nocy i budze się naście razy, taki mam płytki sen... odstawiłem wszystko i niestety ale po stalym okresie suplementacji miałem tak zj**... samopoczucie na kazdym treningu, że szkoda gadać... dodatkowo doszły problemy z kręgosłupem i stały bół z powodu urazu. Pierwsze dwa treningi opusciłem w połowie, później się zawziąłem i coś zacząłem robic, ale każdy trening konczyłem, ze zj**... samopoczuciem i dopiero po ok. 2 tyg. zacząłem normalnie funkcjonować na siłce i miec z tego jakaś satysfakcje a nie frustracje, która się odbijała na codzienności.

Mogę polecić dobrą książke " Potęga podświadomości " Joseph Murphy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
co to jest pea?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Phenylethylamine HCL (PEA)

PEA is a natural neuromodulator in the brain that helps regulate mood, focus and stress. It is produced by the brain from the amino acid L-Phenylalanine. It is also present in cocoa and certain other foods in small amounts. Low levels of PEA are not thought to cause, but are commonly present in those with depression and ADD/ADHD.

PEA-500 Xtreme can be used by anyone looking to reduce stress or improve mood, focus, concentration, and alertness, whether for school, work, or other purposes.

PEA Xtreme is Commonly Used For:
Focus*
Stress Reduction*
Mood Support*
Improved Concentration & Mental Alertness*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Fenyloetyloamina (2-fenyloetyloamina, fenetylamina, PEA) – organiczny związek chemiczny, amina o silnym działaniu biologicznym, alkaloid. Występuje w ludzkim mózgu, przypuszcza się, że może pełnić rolę neuroprzekaźnika. Fenyloetyloamina jest naturalnym związkiem biosyntetyzowanym z egzogennego aminokwasu fenyloalaniny poprzez enzymatyczną dekarboksylację. Występuje także w wielu pokarmach, szczególnie w czekoladzie. Istnieją przypuszczenia, że fenetylamina zawarta w żywności może mieć działanie psychoaktywne w odpowiedniej ilości. Jednak po dostaniu się do przewodu pokarmowego szybko jest metabolizowana przez enzym MAO-B co uniemożliwia dotarcie w znacznej ilości do mózgu.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
juz, wczesniej sobie znalazłem, ale dzięki chłopaki

jak za 2 tygodnie zdejmą mi bana z drugiego konta i bede jeszcze pamietal to wbije po sogu

i jeszcze jedno pytanie panowie, bo widze ze obczajeni w temacie jestescie.

bedzie roznica miedzy pea hcl, a metyl beta pea bo tylko to drugie do kupienia znalazlem

dzieki z gory za pomoc

Zmieniony przez - lestat2 w dniu 2011-10-31 00:21:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy inhalatory na astmę to sterydy? jaki mają wpływ na masowanie/chudnięcie?

Następny temat

MALAY TIGER

WHEY premium