SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping psychiczny, fizyczny POBUDZACZE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na dłuższą metę a nie okazjonalnie żeń-szeń+gaba+pea+piracetam i umysł jak u einsteina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
za duzo kosztuje ;d
wiec jak, kofeine, tauryne i life energgy mozna ze soba mieszac? https://sklep.sfd.pl/Stymulanty_i_neurotransmitery-k155.html cos ciekawego i mocnego tutaj jest, zeby brac solo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
a jest jakas dopamina w tabletce??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
Dzis tak sobie gadalem z kolega i mi mowil, ze jak chce przypakowac to kreatyne sama na poczatek i nie trzeba cwiczyc i sila i masa sama przyjdzie. On sam przez 3 pierwsze miesiace brania kreatyny nie cwiczyl, a po roku z 65kg przybylo do 103kg. A duzo nie cwiczy, tylko caly czas je ;D Mysle czy tez nie zakupic kreatyny, tylko ja bede cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
tutaj kazdy tak rosnie, nikt nie cwiczy tylko kreatyna + fastfood

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
A co lepiej brac, kapsulki czy proszek? znalazlem jakies kapsulki 4szt. dziennie 120kaps. za 20zl. Ale nie wiem czy proszku nei brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma różnicy
i nie licz porcji na kapsy tylko ile to wyjdzie gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
Jak juz podwowiedziales zeby na gramy liczyc to mogles napisac ile na poczatek brac, bo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2144
@Edit
Tak sobie czytam tematy i w każdym pisza ze kreta bez diety i treningu nic nie da. To nie wiem czy oplaca pakowac krete jak nie zaczne cwiczyc. jak szybko zdobyc mase zeby potem zaczac cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
powiedz koledze że jest gupi i przez takie rady stanowi zagrożenie dla innych.Nie otaczaj się takimi ludzmi,bo te lenie wysysają energie od innych ludzi.

jak zaczniesz szukać motywacji w chemii to już jest równia pochyła w dół.
Są ludzie po detoxach gdzie nie mogą zażywać żadnych stymulantów i potrafią funkcjonować.
Jak nie masz siły,przez nic nie robienie to wstajesz,zaciskasz poślady i robisz swoje,nie ma czegoś takiego że ci się nie chce,wszystko siedzi w twojej głowie.
Jak ktoś jest leniwa ciiipa to i garść tabletek nie pomoże.
Tu trzeba chcieć.
Ale trzeba mieć psychike

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-10-29 15:55:07

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy inhalatory na astmę to sterydy? jaki mają wpływ na masowanie/chudnięcie?

Następny temat

MALAY TIGER

WHEY premium