SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping PIŁKARZY (z Ekwadoru)??!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8050
ja sie zgadzam z kasa chorych ja gram w pilke z 6,7 lat i cop prawda troszke sa uda wyrabiaja sie alez nie do przesady widac zarysy ale jakies super przyrosty nie ma to głownie genetyka jeden kupel gea tyle samo z 7lat i machudziutkie nuszki jak patyczki tak jak w w tv na meczu wiadac ze np carlos ma udziska a np taki junino lub kaka nie maja takich ud bieganie bardziej daje gibkosc i wytrzymalosc ud niz przyrostów bieganie moze byc dobrym uzupelnienie np po treningu ud lub przed na rozgrzewke a pilkaze mi sie wydaja ze ci swiatowej klasy to jak zyja tylko pilka to silownia i wogule sposób na zycie sportowy dobre zarcie silka maja tyle kasy odzywki ze oni moga sobie pozwolic na fachowe porady pewnie od goscia zklubu i wszystko za tem idzie wiele czynnikow wiec sasmo bieganie nie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Jak byś kiedys sie interesował PN to byś wiedział jak to wygląda.

tzn ze ty sie znasz tak to mialem odebrac?

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ty no przytylem nawet 25 kg, w udzie maks bylo 71. ale przesadzone - spodnie na 2metry

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
czy mieli doping czy nie.. ale Gralismy jak zawsze- czyli przegralismy:]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile cykli ?

Następny temat

Letni Brak Łaknienia

WHEY premium