SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Po prostu ułoż odpowiednią dietę i trening i wszystko będzie GIT! Jak można się łamać i mówić, że jak się nie przytyje to weźmie się sterydy... Przecież one też nic ci nie dadzą! Jedynie zrujnują zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
o korva dzieciaku sam jestes nooobem pieprzonym w du.psko przez psa wez sie schowaj nie czaisz ze meta nie dla dziecka ?! wiesz co to dieta tak jak ktos wyzej napisal zreszta po co klamiesz ze byles u lekarza itp ? naucz sie jesc a potem pisz.. wagowo jak i stażem sie do mnie nie umywasz a w koksach troche siedze to wiem zreszta kto tu jest noobem i nie wie jak zdobyc mete ? i nie wie jak to dawkowac.. gosciu mam 23 lata wiec zwracaj sie z szacunkiem bo mlody siksol z ciebie.. a z tego co widze na zdjeciach to pojecia nie masz o tym sporcie.. piszesz ze kulturystyka to dla ciebie cos wiecej niz tylko sport a nie znasz jej podstaw.. ja w zyciu nie bilem deki bo bolaem sie deka di.k i tyle a inne srodki juz szly wiec powtarzam nie wiesz co mowisz zreszta na pierwszy cykl wali sie raczej tescia jakiegos a nie mete.. ale ty pewnie sie kuc boisz zreszta pewnie kolejny lekarz ci powie ze juz tego nie produkuja a w ogole zaden by ci nie przepisal mety.. skaczesz do mnie a sam nic nie umiesz. . do michy zreszta powinni ci bana przylepic ze kozaczysz z ta meta - nikt cie na powaznie nie wezmie bo produkcja wlasnego testo w organizmie jest u ciebie teraz wysoka wiec pomysl co tracisz siegajac po koks.. 70% to dieta tak to głowny czynnik sukcesu.. gadasz glupoty ze internat i diety nie mozesz trzymac - to jak ten sport moze byc dla ciebie czyms wiecej.. mieszkalem poza domem i z jedzeniem ciezko bo wiadomo trzeba sie uczyc i nie ma jak ale co ? zalatwia sie co tydzien szlo 3kg piersi kuraka i 3kg ryby nie mowiac o paczkach ryzu.. i wiesz co ? głownie wszystko osiaga sie dzieki temu co i ile sie tego spozywa.. wazysz troche wiecej niz polowa mnie wiec do lektury a nie skaczesz jak kogucik z anoreksją..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
ostro sie robi polubilem ten temat :]

Zmieniony przez - sebasm1987 w dniu 2010-04-17 19:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Widzę że Daniel się nie poddaje Jak masz 3 posiłki w internacie a masz problemy z innym żarciem to weź zakup sobie maltodekstryny wór 20kg i WPC 80 też z 15 i szamaj to. Lepiej na tym wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Właśnie, raz Rafał Borysiuk pisał że wystarczą 3 SOLIDNE posiłki a resztę można uzupełnić białkiem/gainerem, ale pamiętaj że to jest ostateczność jak nie masz możliwości jedzenia częściej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
nie ma to jak dokładka z internatu hehehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
co ty myslisz ze miesiąc diety da Ci efekty od razu takie że Cię rozerwie ? poćwicz dobrze i jedz dobrze z pol roku i później możesz sobie myknać jakieś odżywki i jak będziesz miał wszystko "si" trening i jedzenie i głowę na karku to ciotka ze wsi Cię nie pozna na wigilie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra wy mu tu juz morałów nie prawcie bo chlopak sie juz przejal i sie nie odzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
w sumie Panowie, tego tematu nie powinno sie ciagnac bo jemu sie nie wytlumaczy."biore cztery dychy na klatke to czas na doping" on niech juz nie trzyma tej diety, nie straszcie go. niech zacznie jesc chociaz cokolwiek.

to sie powinno podwiesic w najciekawszych postach dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
"heh jednak coś przemówiliście mi do rozumu... więc udałem się dzisiaj do lekarza aby dowiedzieć się czy mogę zażywać metke.
Po krótkim zbadaniu mnie i zapoznaniu się przez lekarza z moją kartą chorób itp. zapewnił mnie że mogę beż żadnych problemów zażywać mete, ponieważ nie jest ona aż tak szkodliwa a mój organizm bez żadnych problemów poradzi sobie z nią,
Ponieważ nie widzi tym czasowo innej drogi do tego abym nabrał masy.

Lecz ku zdziwieniu nie dostałem recepty;/ powiedział mi że została ona wycofana z produkcji, więc będę musiał zasięgnąć do innych źródeł."

może Ci się coś poj****o i byłeś u weterynarza? albo u babci w warzywniaku?

40kg na klatę szalony, pewno wszyscy patrzą na Ciebie z szacunkiem i mówią "coach", chyba średni max dla normalnego mężczyzny jest koło 65 kg

odnośnie upragnionego przez Ciebie wspomagacza- myślę że 1kg metki da przyrost 1kg mięśni patrząc na Twoje podejście do sprawy

ale jedz, jedz tableteczki, może dostaniesz nagrodę Darwina albo chociaż wyróżnienie, bo twój upór w głupocie jest imponujący

pozdr

Zmieniony przez - pakmator w dniu 2010-04-19 10:52:57

jak wspomogłem to się daj sog ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do specjalisyt bilirubina

Następny temat

Jakie PROHORMONY na MASE???

WHEY premium