SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1530
Witam serdecznie wszystkich!
Od razu pisze że w tym dziale jestem nowy i moja wiedza z tego zakresu jest zerowa.

Mam 18 lat (no nie całe jeszcze urodzinki mam dopiero w lipcu,
ale mniejsza o to ;] )
Moja waga to 65 kg przy 180 cm wzrostu, czyli jestem bardzo chudy ;/
Trenuje już jakieś +/- 2 lata.
Ćwiczyłem na sucho bez żadnych odżywek itp. dopiero ostatnio zakupiłem kreatynę Mega Caps 1250 (Olimp Labs).

Dobra przejdźmy do konkretów:
Ostatnio rozmawiałem z kumplem i powiedział mi że rzeźbę mam już spoko tylko jeszcze masy mi potrzeba.
Zaproponował mi że może mi załatwić jakieś zastrzyki od których przybiorę masy. Ale nie zbyt mnie to kręci;/
Lecz zastanawiam się czy nie zakupić sobie Metanabolu/mety czy jak to tak się nazywa.
Lub jakiś innych środków dopingujących.
Ponoć można kupić mete w aptece oczywiście na receptę.
Kumpel powiedział mi że kupował za jakieś 5.50 zł 20tabletek.
Ale czy to jest to samo?

Liczę na szybkie odpowiedzi ;] i z góry dzięki.
Sog'i polecą!!

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13479
dobierz odpowiednia diete i lec na suplach, a naprawde bedziesz zadowolony.
za wczesne na koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15274
2 lata ćwiczysz i 65kg? To niedowaga jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiem że niedowaga i bardzo mnie to irytuje, dlatego zdecydowałem się na jeden cykl.
Dodam jeszcze ze mieszkam w internacie a tam jast jakiś dietetyk więc jem tam dietetycznie.

To wie ktos czy można kupić ją w aptece, czy może kumpel wciskał mi kit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13479
daj nadwyzke kaloryczna +500kcal i nie ma chooja zeby nie ruszylo.
oczywiscie ze metka jest w aptece na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Heh no właśnie problem jest taki że jakieś 3tyg. temu do swojego zapotrzebowania kalorycznego dorzuciłem jakieś 1.000 kcal i nic nie rusza.

Co do kupna metki w aptece, to musze mieć jakąś chorobę żeby postać receptę czy wypiszą mi ją bez problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7606
Nie zabieraj sie za doping w tym wieku skoro jeszcze bardzo dużo możesz zyskać bez niego. Jesteś jeszcze mlody- naturalny wzrost poziomu hormonow jeszcze przed Toba. Mowisz, ze dorzuciles 1000 kcal do zapotrzebowania, a jakie jest twoje zapotrzebowanie? Dieta ulozona przez dietetyka w internacie dla uczniow to nie to samo co dieta dla osob trenujacych co kolwiek. Zanim siegniesz po wspomaganie, sprobuj suplementacji- popros o rozpisanie diety w dziale odzywianie- jeszcze duzo przed toba, szkoda zdrowia w tak mlodym wieku.

There's always a bigger fish

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2173 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24165
na początku to sobie poćwiczy na odżywkach a przez 2 lata studiuj doping w internecie tak co będziesz świadomy wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4836
powiedz ze masz zanik mięśni pokaż mu sipe i napewno wypisze świruje ale ułuż diete solidną daj suplementy i na tym sie rozkręcisz

Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-04-15 18:18:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale co z tego że sam ułożę sobie dietę jak i tak nie będę jej przestrzegał bo w internacie co najwyżej mogę sobie zupkę chińską zrobić lub ugotować parówki w czajniku. Oczywiście zabieram jeszcze jakieś dodatkowe jedzenie z domu ale z tego diety nie sklepie.

Dodam jeszcze że ostatnio dużo myślałem nad tym i doszedłem do wniosku że rozpocznę jeden cykl. Więc na nic wasze słowa abym nie łapał się za to. Jestem w pełni świadomy że jest to trochę oszustwo i ze na pewno nie wpłynie to korzystnie na moje zdrowie, ale coż nie chce być już mały i słaby...

Więc jeszcze raz pytam co z tą receptą i ja ile można wypisać opakowań na jedną receptę, oraz jaka jest cena?

Zapomniałbym... ile tabletek potrzeba mi na jeden cykl 4-5 tyg. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4836
"nie chce być już mały i słaby.." a myslisz ze po mecie to bedziesz wielki i mocny? stuknie ci kilka kilo i to wszystko z czego ze 2 kg mysle ze byłbys w stanie zachowac nie więcej warto??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do specjalisyt bilirubina

Następny temat

Prosze o adres stronki...

WPC zestaw