SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe sposoby na mięsnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 702
to juz dietetyk jak chcesz bez suplementow. te 5 dni to razy 45 min mam rozumiec ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 702
ja przy 107 mam 2300kcal w nt i 2500 w treningowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja przy 85kg 3500kcal i mam wrażenie, że za mało, bo tłuszczu nie mam na brzuchu. Przy 60 kg jadłem jakoś 2500...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 128 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9948
ja chce schudnąc a nie przytyć jak dam cobe 4tysiace kalori to przeciez bez sensu ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 128 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9948
temat do zamkniecia bo same komentarze typu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 128 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9948
temat do zamkniecia same komentarze typu "no to tylko dietetyk ci zostal" lub " co tak malo" liczylem na jakies sugestie co dodac ale nic z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Lenistwo. Idź do działu odżywianie, a doradzą Tobie dietę. Jak nie rozumiesz, że aby schudnąć, trzeba często paradoksalnie więcej jeść, to trudno. Nie każdy musi być szczupły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Najlepsze ćwiczenie na brzuch to przysiad ze sztangą na plecach. Oczywiście z konkretnym ciężarem


Zmieniony przez - Korges w dniu 2016-02-05 19:59:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Wyrzeźbiony brzuch nie jest jakimś wymagającym celem. Ułóż sobie trening obwodowy z prostych ćwiczeń, ćwicz 3 razy w tygodniu, wylicz sobie twoje zapotrzebowanie i trzymaj dietę(ewentualnie obniż o 200kcal), śpij ładnie 8 godzin, ciesz się formą ;) jeśli chcesz ćwiczyć w domu warto mieć drążek i regulowane hantle. Na brzuch może być abs2- staraj się napinać brzuch , a przy ćwiczeniach w leżeniu dodatkowo dociskać dolny odcinek pleców do podłogi. Dobrze jest po abs2 lub między seriami robić mostki tyłem i grzbiety - ułatwi ci to trzymanie prawidłowej postawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i ile trenować

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium