SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolne mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777723
1) Spięcia brzucha leżąc na boku? Czym się różni od zwykłych spięć? Mógłbyś jakoś wytłumaczyć / narysować?
Narysowac nie ma opcji nie mam tego talentu
Wyjaśnie ; kładziesz się na lewym boku nogi zgięte razem złączone chwytasz delikatnie rękami za głowę i podnosisz głowę z barkami w strone bioder . I takich powtórzeń do palenia , powinieneś czuć mięśnie z boku tuż nad kością biodrową
Rozumiesz???

2) Ile powtórzeń? Założyć takii ciężar, by przy ostatnim razie nie dawać rady ich podnieść?
Generalnie brzuch to włókna głównie wolnokurczliwe wiec ćwiczysz je aż pieką

3) Czyli ile dam radę? Mogą być 3 serie jak i 5 serii?
Nie wystarczy 3 serie maks

Pomiędzy każdym ćwiczeniem i serią nie robić przerw?
Rób przerwy między kolejnymi seriami koło 1-2 minut

Robić ten trening codziennie?
nie trzy razy w tyg wystarczy
Przepraszam za kłopot...
Nie ma problemu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Tak, zrozumiałem

Serdeczne dzięki, jestem Twoim dłużnikiem


Jeszcze raz dziękuję i przepraszam, sogacz już dawno wleciał.


Pozdro

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2008-09-29 15:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777723
luz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
sog się należy dla riona dobrze wytłumaczyłeś. Też wykorzystam twój plan na brzuch.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62308 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777723
Generalnie najważniejsza kwestią jest odpowiednia kolejność ćwiczeń mięśni brzucha

Z racji że mięśnie proste a dokładniej ich górna część jest najlepiej wytrenowana to je dajemy na koniec bo one sa pobudzane podczas treningu skosu i dołu brzucha bo niestety bardzo ciężko je odizolowac poszczególne aktony mięśnia.

Ćwiczenia jakie się zastosuje to rzecz drugoplanowa bo jest w czym wybierać najważniejsza kolejność i kompleksowość ich trenowania

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
ohh żebym miał taką wiedzę jak rion10 Będę się dokształcał

Jeszcze raz dzięki


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
A czy wogóle bierzesz jakieś suple na spalanie? Bo jeśli nie to treningiem mało zdziałasz.

Nigdy nie dojdziesz do Celu nie kochając tego co robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
AnimalMod

Chłopie, trening, dieta ew. aeroby i nie ma siły żeby nie było choć trochę kraty.

ZPoza tym popatrz ile ma lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Animal

Staż treningowy (lata) 9 lat

i taki poziom wiedzy?





pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
Chłopaki z tego co zauważyłem to ma słabą diete dlatego proponowałem suple jakieś. Jak macie jakiś problem to spotkajmy sie na żywo. To forum nie jest żeby je zaśmiecać.

Nigdy nie dojdziesz do Celu nie kochając tego co robisz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING MIĘŚNI KLATKI PIERSIOWEJ

Następny temat

trening na mase!!!

WHEY premium