SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry i jednocześnie tani gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 24 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Potrzebuję pomocy w wyborze gainera. Trenuję od 3 lat, mam stały całkiem niezły postęp w sile, za to nadal mam niedowagę i ciężko mi to zmienić. Jestem cały czas na diecie na masę, regularne treningi, kilka cykli kreatynowych za sobą, sporo odżywek białkowych/węglowodanowych. Obecnie tylko BCAA + dieta. Niestety bez względu na to jakie odżywki brałem - tyłem naprawdę minimalnie po czym zaraz chudłem do swojej wagi która mnie nie zadowala. Teraz chcę spróbować zwykłego gainera. Ma być mega kaloryczny, ale nie może mi rozpieprzyć żołądka, bo ten jest już trochę wrażliwy. SuperMass Gainer Dymatize bardzo mi odpowiada ale jest za dla mnie za drogi. Z kolei 737 Megabola jest tani, ale po nim nie byłem w stanie zjeść nic więcej - zupełnie traciłem apetyt i miałem różne dolegliwości. Macie jakąś sprawdzoną odżywkę (wiem, że każdy reaguje inaczej ale mimo to lepsze to niż kupowanie kilku kg zupełnie w ciemno) która nie będzie za droga (niedroga czyli powiedzmy ok. 200 zł miesięcznie na sam gainer)? Dzięki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
przecież piszesz, ze masz diete, nie rozumiem pytania o gainera ... dietę dopnij a nie z gainery sie bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodaj oliwy do kazdego posilku i podbijesz kcal
tani i dobry gainer to z sfd MA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainbolic czekolada, mutant mass ciastko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Jeżeli masz dietę i ciężko Ci więcej jeść to polecałbym Ci mutant mass'a, nie jest to najlepszy gainer na suchą masę ale jeżeli ogólnie Cie nie zalewa to powinien być w sam raz. A jeżeli interesuje Cie jak najczystszy mięsień to MHP Up Your Mass. Dużo osób mówiło że Mutant Mass zalewa, mnie akurat nie zalał, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
MHP Up Your Mass to bulk w sumie ale polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4417
tylko nie mutant mass odradzam ja i wszyscy znajomi ktorzy testowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Dokładnie, mutant bardzo słaby składowo i dodatkowo wałowany.. Dużo osób chwali Gain Fast, jest też teraz towy produkt z FA, Mass Core, ponoć bdb. Miałem kilka próbek, to faktycznie smak mega+ bardzo lekki dla kich

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No Mutant ma złą opinię ogólnie bo jest ciężki i ma sporo cukru ale mam kumpla ekto który dopiero po zapodaniu tego shitu nabrał masy (głównie czystej) :) ale dla endo i mezo średnio polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4417
justtraning
No Mutant ma złą opinię ogólnie bo jest ciężki i ma sporo cukru ale mam kumpla ekto który dopiero po zapodaniu tego shitu nabrał masy (głównie czystej) :) ale dla endo i mezo średnio polecam

jak sie je wielki wór cukru to sie nabiera :D za ta kase jest masa lepszych produktow
zawsze polecany sfd Mass Activator, kolega jadl FA Masscore i byl bardzo zadowoony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A co to jest wg Ciebie 200 zł na gainera miesięcznie ja gainera 3 kg ponad pól roku wcinałem każdy inaczej dawkuje odżywki. Ile tego gainera dziennie wcinasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega-3 firmy naturell

Następny temat

Jabłczan kreatyny - Poczatek czy warto?

WHEY premium