SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry Pomysł!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Odzywkę carbo nalezy stosować tylko po treningu! natomiast odzywkę bialkową może spozywać także w dni wolne od treningów. Jest to nawet korzystne

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Co do carbo to faktycznie nie pomyslalem przed napisaniem, jestem juz nieprzytomny o tej godzinie:)
pozdrawiam i zycze dobrej nocy.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-01-05 01:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Panie Darku prosze sprawdzic to wszystko:
A: 30
H: 167
W: 80
PPM wyszlo mi ok 2375
cel: zawiekszenie masy miesniowej
trening silowy: 4x90min 10kcal/min 900kcal
trening aerobowy: 2x90min 10kcal/min 900kcal
stopien aktywnosci: 1,4x2375=3325
typ sylwetki: normalny
ilosc posilkow: 6
suplementy: kreatyna HMB ZMA TT Aminokwasy Bialko Gainer
Dodajac wszystko razem: 3325+900(t.silowy)+900(t.aerobowy)=5125+10%=5600
Strasznie duzo tego wyszlo!Moze niepotrzebnie dodalem 900(t.aerobowy)
B: 210g 840kcal 15% 2,6/kg
T: 155g 1400kcal 25%
W: 840g 3360kcal 60% strasznie duzo tych wegli(srednio 140g na posilek)
boje sie aby mnie nie zalalo tluszczem za bardzo
Kreatyne mam zamiar brac rano przed sniadaniem i po treningu
HBM przed sniadaniem treningiem i na dobranoc
ZMA na dobranoc
TT hmm mysle o dawce 3000mg(6 tab) 3 rano 3 na dobranoc razem z ZMA ?
Bialko na dobranoc
Gainer po treningu ( tzn najpierw kreatyna a po 15min Gainer) ?
Aminokwasy 3xdziennie miedzy posilkami
TRENING ok godz 18

Strasznie duzo tego wszystkiego ale chcialem aby mial Pan jak najlepsze rozeznanie.Prosze o Panska opinie i pomoc.Z gory dziekuje.

"...zycie jest zbyt krotkie aby byc malym..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Oj chyba troszeczke przesadziłes z tymi obliczeniami. otóż powinno to być tak. JeżeliTwój trening siłowy trwa 90 min to załóżmy że spalasz tam 900kcal (oczywiście jest orientacyjne. jeżeli taki trening prowadzisz 4 razy w tygodniu to tygodniowo zuzywasz 3600kcal na siłowni. Jedna minuta umiarkowanego treningu aerobowego to ok. 5kcal czyli 90 min to 450 kcal. poniewaz ćwiczysz dwa razy w tygodniu to jest to wydatek 900 kcal. Zatem podsumowując wszystko: tygodniowo zużywasz na treningi: 3600kcal + 900kcal czyli 4500kcal. Jeżeli podzielisz to przez 7 (dni tygodnia to wyjdzie to ok. 640kcal na dobę. Zatem jeżeli CPM wyszła ci 3325 i do tego dodasz 640 to łączny koszt dobowy wyjzie 3965kcal. poniewaz nie jesteś bardzo szczupły to na razie nie dodawałbym tych 500kcal. Jeżeli i teraz z obliczeń wyjdzie ci zbyt duża ilośc pokarmu ( i uważasz że tyle nie potrzebujesz) to poprostu odejmij jeszcze 500kcal. Zatem dobowa dawka kalorii dla Twojego organizmu powinna wahać się między 3500-4000 kcal

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapraszam pana Szukale(tak sie zwracac??) do postu glukoza i kreatyna
pozdrawiam

Piotrek

______________________________SEXI LASKI!!!!!!!!! SEXI LASKI!!!!!!!!_________________________

chcesz zobaczyć najbardziej GORĄCE LASECZKI ządne sexu?? wejdz tutaj:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=40754


ps: niezapomnij ze jedyna możliwoscią jest glos na tak, możliwosc glosowania na nie zostala zablokowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dziekuje za fachowa pomoc.Tak myslalem ze cos pomieszalem w obliczeniach.Wprowadzilem juz poprawki i wyszlo mi:
B: 160
T: 115
W: 615
Boje sie tej duzej ilosci tluszczu ale podobno to od wegli sie tyje.Z ulozeniem diety juz sobie jakos dam rade(rozbije to na 6 posilkow) jako ostatni posilek wypije odzywke bialkowa.Prosze mi jeszcze powiedziec o suplementach czy sa odpowiednia dobrane tzn czy pora ich przyjmowania jest w miare poprawna.Dziekuje i pozdrawiam.

"...zycie jest zbyt krotkie aby byc malym..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Wiesz, spojrzałem teraz dokładniej na Twoje wymairy antropometryczne. Oczywiście nie wiem, ale czy nie masz odrobinę problemów z tkanką tłuszczową? Jeżeli tak, to uważaj na węglowodany. Jednak nie tyle na ich ilość co jakość. Unikaj wszelkich produktów wysokoglikemicznych (jasne pieczywo, cikier, słodycze). Osobiście zrobiłbym tak. Zuzył bym do końca gainera i potem zakupił zamiast tej odżywki - carbo. Wówczas odżywka carbo (50g) bezpośrednio po treningu i 20-30 min poxniej koktajl wysokobiałkowy. Kreatynę nie potrzeba stosowac 3 razy dziennie. Wystarczy po treningu 5g (zmieszać z carbo). Reszta suplementacji ok.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
hmm a czy ja moge dostac ta rozpiske , czy sa jkakies przeslanki zeby mnie ignorowac ??

pozdroovka Puff


www.dudi.pl
www.kulturystyka.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
puff zdjeli Ci moda.....

Piotrek

______________________________SEXI LASKI!!!!!!!!! SEXI LASKI!!!!!!!!_________________________

chcesz zobaczyć najbardziej GORĄCE LASECZKI ządne sexu?? wejdz tutaj:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=40754


ps: niezapomnij ze jedyna możliwoscią jest glos na tak, możliwosc glosowania na nie zostala zablokowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Oj, puff sorry, ale w tym chaosie nie zauważyłem twoich danych. Postaram sie troszeczke poxniej coś napisać. :) Pozdrawiam

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu tu jest inny kolor?

Następny temat

Co tu będzie?

WHEY premium