SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra siłka poza Łodzią (Brzeziny, Koluszki, Rzgów)???

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2308
Ludzie pomocy!!! Przeprowadziłem się niedawno na wiochę tzn. niedaleko od miasta i ogólnie sobie chwalę, tylko od cholery czasu zajmują dojazdy do miasta.
Ale do rzeczy- Znacie jakąś dobrą siłownię po wschodniej stronie Łodzi??? Jakaś w miarę duża, czysta i porządny sprzęt, dużo wolnych ciężarów?? Bo niby z firmy mam 5 min. drogi na Nową Gdynię, ale ani klimat, ceny, ani superhipercudowne maszyny mi nie pasują.

W grę wchodzą np. Brzeziny, Koluszki ostatecznie Rzgów, Tuszyn? ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Chciałoby ci się dojeżdżać do Brzezin (w sumie spory kawałek drogi) specjalnie na siłkę ? Przecież w godzinach porannych i później popołudniowych przejazd z dołów do centrum Brzezin trwa nieraz z 40 minut, gdzieś głębiej z centrum Łodzi to już w ogóle masakra
Zresztą nic większego tu i tak chyba nie ma, w każdym razie ja nie znam - głównie piwniczne pakernie w blokach



Zmieniony przez - TJM w dniu 2007-05-12 22:21:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2308
No, tylko że do Brzezin mam z 15 min, do Koluszek 10 min. autem, a do Łodzi na Widzew (np. Body Line) w ciągu dnia min. 30 min. i niespodzianki czyli 2 przejazdy kolejowe ze szlabanami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ja chodze właśnie do BodyLine i jestem zadowolony
Wymieniłes Tuszyn, przeciez to jest za Carrefour'em na Kolumny, ogromny kawał od dołów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2308
a gdzie Ty tam masz coś napisane, że ja jestem z Dołów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
najlepsza siłka w zgierzu na mielczarskiego. 150 PLN na rok, otwarta non stop, full osprzęt. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-08-04 10:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 827
Vera sport na siewnej. Za***ista silka;) Za***isty sprzet ;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ENERGYM na piotrkowskiej

Następny temat

Zapasy na ŁKS-ie?

WHEY premium