SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ENERGYM na piotrkowskiej

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1817
Super siłka,polecam wam z czystym sumieniem,sam przeniosłem się tutaj z agaty.Nowy sprzęt i obciążenia z wypustkami,duża przestronna sala,no i trenerzy którzy zawsze ci doradzą albo skorygują źle wykonwywane ćwiczenie.Jedynym minusem jest dość wysoka cena za fulla(135zł)ale w to wchodzą wszystkie zajęcia aerobiku(nie ma to jak dobry stretching po treningu)moim zdaniem warto.
Piszcie, a możę ktoś z was już tam chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
a w ktory m miejscu na piotrkowskiej dokladnie?no i kwestia ceny karnet full tzn?dowolna ilosc wejsc?jak sie ksztaltuje cennik np za 4 wejscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1817
Piotrkowska 250 dokładnie,koło sphinxa,tak karnet full to dozwolona liczba wejść.Więcej info możesz sobie sprawdzić na ich stronie energym pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
nawet maszewski chodzi do energy gym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
ja mieszkam kolo energym jeszcze tam niebylem mam zamiar sie wybrac prosze o kontakt kogos kto chodzi tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
Wykupilem karnet bylem pare razy generalnie zostaje na dluzej , cena za open poranny to 100 zl ( polowe zwracaja w robocie ;] ) , sprzet nowy , czysto , schludnie , do poludnia spokoj ;] , pare osob przenioslo sie z kosciuszki wiec znajome twarze , generalnie na plus , o ile kogos cena nie odstrasza i na jego kieszen.

Mogli by jednak rozbic fitnes a silke osobno , i dac nizsza cene = wiecej chetnych jednak nie kazdy lata na streching po silowni itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 814
Ja tam mogę chodzić za free bo mam taki socjal z mojej pracy. Byłem parę razy i jest ok. tyle że ja trenuję trójbój a martwego ciągu nie zrobię bo nie można rzucać ciężarami i czgeoś takiego jak magnezia też używać nie można. Ale jako uzupełniający trning jak nie mogę isć do swojego klubu (AZS) to zrobię tam trening uzupełniający 1 czy 2 w tyg. Fajnie ze mają dobrą wagę i ergometry.
a w wodę mineralną radzę zaopatrzyć się wczenśniej- cisowianka 1,5l 3,50:D

Zmieniony przez - No_Justice w dniu 2008-03-16 10:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
zapraszam do mojego klubu na Piłsudskiego 135 www gymplaza pl

C'est la vie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ostrowia w łodzi

Następny temat

Dobra siłka poza Łodzią (Brzeziny, Koluszki, Rzgów)???

WHEY premium