SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tych którzy brali tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
Witam. Bardzo mnie kusi przy następnej masówce spróbować właśnie trenbolonu.
Piszą ludzie na internecie prze różne cuda na jego temat, czy to faktycznie taki straszny środek?

kilka pytań:
1.czy faktycznie z tą agresją jest tak ciężko? Dodam że na codzień jestem spokojny i opanowany, nie ważne czy lecę on czy off...

2.Czy tren faktycznie tak bardzo podwyższa ciśnienie i czy da się temu w miare przeciwdziałać i kontrolować?

3.Czy ryzyko utraty włosów i trądziku jest dużo wieksze niż przy zwykłym testo?

4. Czy faktycznie samopoczucie na trenie jest takie jakby było się lekko chorym (odczucie przeziębienia/grypy)

5. Czy te skutki uboczne występują nawet przy małych dawkach? Planuję lecieć 75mg ace e2d lub nawet 37,5 (czy taka dawka będize w ogóle skuteczna?)

6. czy tren faktycznie tak świetnie nakreca metabolizm ze pomimo sporej nadwyżki kalorycznej idzie czysty mięsień bez tluszczu?

Prosiłbym o opisanie własnych opinii, odczuć, porad, rekomendacji na temat tego srodka... Bo naprawdę mało jest o trenie wypowiedzi ludzi które faktycznie były na trenie. Dużo pisze tu teoretyków, mało osób które naprawdę to przeżyły.
Z góry dzięki za każdą wypowiedź na temat, pomoze mi to się ukierunkować w wyborze środków na masówkę ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Na wszystkie pytania odpowiadam nie. W wiekszosci skutki uboczne to indywidualna sprawa. Ja np mam wieksze problemy z poceniem niz z agresja, bez roznicy czy bije A czy E

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
tren to gh/insa/test/oxa w jednym ! gear boguf

http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=24851&postdays=0&postorder=asc&start=75

"Pokusze sie o krotki opis z mojego pierwszego razu na Trenie.

Dlugo sie zastanawialem czy jeszcze nie za wczesnie, balem sie troche sajdow (tym bardziej,ze jestem mocno impulsywny nacodzien) Wkoncu sie zdecydowalem.

Moze komus to pomoze kto tez sie zastanawia Wink

Dawka 50 mg eod tylko przez 6 tyg. wraz z metka.Wpleciony pod koniec cyklu z Testo i Deci.

Pierwsze wrazenia to gdzie jest ten nektar bogow o ktorym wszyscy pisza w necie, lekkie rozczarowanie... po 2gim,3cim tyglu zaczela sie jazda i poczulem co to znaczy byc na trenie Very Happy
Zyly zaczely pokazywac sie na przdramionach potem na bicu, klacie.
Zaczol sie odslaniac brzuc, 3cia kocha o ktora tak walczylem wczesniej kombinujac z dieta i aero nagle zaczela sie odslaniac. Sila systematycznie w gore (ale nie byl to jakis wielki skok jak niektorzy wypisuja)niesamowita chec do ciezkich treningow i pompa jakiej nigdy wczesniej nie mialem. Zaczolem zauwazac miesnia o ktorych wczesniej nie mialem pojecia,ze istnieja Miesien bardziej ubity. Powiem szczerze,ze wkoncu poczulem co to znaczy brac anaboliki :przytul: Co najlepsze po kilkudniowym obrzarstwie(taki maly eksperyment) miesnia nabite, twarde, czulem sie jakbym miasl za mala skore.


Co do sajdow to moze z racji malej dawki nie uswiadczylem ich zbyt wiele:
glownie to zmiany nastrojow(strasznie humorzasty jestem), irytacja delikatnie wieksza niz zwykle,ale bez tragedii.
Teraz pod koncowke zaczolem miec lekkie klopoty z cisnieniem.
W czasie intensywnych serii wychodza,az zyly na skroniach i mega pulsuja. Od razu nastepuje bol glowy. Nie mierzylem wysilkowego,ale spoczynkowe podbilo 167/100.

Podsumowujac nie taki diabel straszny Wink jestem mega zadowolony i napewno bede wracal do trenu.
Tylko tym razem w dawce 100mg eod Twisted Evil"

ode mnie robisz - forme na kanapkach z pasztetem + browce, tren pali fat wiec jedyne cardio to korzystanie z pilota tv, zmiany w lustrze widzisz ed (codzien nowa zyla czy prazek, lepsza definicja itd)

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-08-23 04:22:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dobry tren to kozacki środek,lecz sporo osób ma na nim saidy nie do zniesienia i go odstawia.Lecz jest to sprawa mocno indywidualna,zawsze myslałem że kaszel mnie się na nim nie tyczy,potem się okazało kilka razy że się myliłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Przy dłuższym cyklu u mnie zaczęły się spore problemy ze snem-kłopoty z zasypianiem, i budzenie się co 2godziny. Mimo to trenik bardzo dobra rzecz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
kłopoty ze snem to u większości norma
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
No dokładnie, ale u mnie nasiliło się to znacznie bardziej w końcówce cyklu. Pierwsze tygodnie nie było z tym źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
sprawa indywidualna,można się ratować jakąś melatoniną itp.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Z trenem szedł też clen, a do clenu ketotifen, szło też bromo - oba na noc łykame, oba zamulają więc nieco łatwiej było zasnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
można i tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Trzeba sobie jakoś radzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny POMOCY!!

Następny temat

prop i enan

WHEY premium