SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop z Alchemi - opine tych którzy brali??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
Czy brał ktoś propa z alchemii i jakie ma zdanie na temat tego środka. Ja z alchemi testowałem tylko metanabol i działał bardzo dobrze natomiast niewiem nic na temat propa z alchemi. Załeży mi na żetelnych opinniach

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
wladuj z 2 szoty i juz wiesz.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
Może znajdą się osoby co biły ten środek i może będą miały jakieś zdanie na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
sa lepsze na rynku

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
To nikt niezkosztował tego środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Jakosciowo zblizone do tigera
stare zapasy ktore nie zdazyly sie "rozplenic"
kolejnych juz nie bedzie raczej

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
A jak mają się propy z alchemi w stosunku do propa z AXIO LABS (te z grzybkiem atomowym bo z tego co wyczytałem na forum to ludzie zachwalają te z Axio lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 436 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8779
to z grzybkiem to Atomic Labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3774
Sorówka Maximizz Masz racje chodziło mi o te z grzybkiem czyli ATOMIC LABS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie

Następny temat

kiedy winstrol i kreatyna?

WHEY premium