SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie beczka z Ciebie kult i w ogóle to wyjdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264
ktos tam pisal ze jacoldo sie zalil ze musi zaplacic 1.5mln zlotych i byl odnosnik do faceeboka moglby ktos to skopiowac i wrzucic tutaj na forum bo ja nie mam konta na faceboku i kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mlekołak - no tak beka ze mnie juz wychodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Kult racja,nie ma co się silić.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
panowie skończcie te p******enie, bo to nie ma sensu. nie chce nikomu dawac bana, bo nie tedy droga. kazdy ma prawo cos powiedziec, ale to nie jest forum dla dzieci neo, tylko forum sportowe. i teksty beka z ciebie nie majace dalszej zawartosci merytorycznej, po mojej prosbie o wyluzowanie, beda nagradzane nie tylko kasacja posta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
No i już jest filmidło, na którym oczywiście nie ma absolutnie żadnych konkretów żadnych pracowników, żadnych certyfikatów, żadnych pracujących maszyn, tylko 1.20 h wciskania kitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
wlasnie obejrzalem ten zenujacy film cybera, napocil sie przy nagrywaniu a nic nie pokazal konkretnego, 1:20 wciskania kitu

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No i co mowilem LABY SA. i macie laby Panowie wiec jak mowilem ZAMKNIJCIE MORDY WODZ NASZ PAN !!!! NAWET NA MYSL NIE PRZYSZLO MI BY W TA WATPIC



Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-05-17 18:05:35

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej dajcie linka tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium