SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Szkoda czasu na takie tematy bo i tak się niczego nie dowiemy, Michał, Robert nawet jak o wszystkim wiedzieli to będą mówili że nie wiedzieli itp itd. To że był twarzą, reklamował to jeszcze by uszło, najgorsze to że kłamał swoich fanów w żywe oczy że to jest super i że to wcina choć tak naprawdę nie wiedział jakie to jest (chyba że od początku wiedział że to jest h**owe) i nigdy tego nie brał. I jak dla mnie w tej chwili żadne tłumaczenia nie mają sensu bo co by nie było pokazał gdzie ma fanów i co $ię dla niego liczy ($$). Jedyne co mnie ciekawi to jakie były powody rozstania, nie wiem Robert nie wiedział co reklamuje i jak się dowiedział to oprzytomniał ? Czy poszło o hajs ? Nikt tej sprawy nie zna dogłębnie od środka więc w sumie Michał może nam wszystko wkręcić. Jak było naprawdę pewnie nigdy się nie dowiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj idź do przychodni powiedź, że nie możesz się skupić, masz problemy z pisownią, a testy genetyczne nie stwierdziły, żadnej dysfunkcji Dostaniesz papierek i będziesz za każdym razem wrzucał w formie jpg.

Masone... wszyscy kulturyści walą ściemę z tymi suplami, a tylko naiwne dzieci w to wierzą. To nie jest ani tani sport, ani tak popularny na świecie, więc jakoś tą kasę muszą zdobywać.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-16 22:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Nie wszyscy, większość reklamuje dla kasy co popadnie bo wiadomo łapią się tego gdzie więcej dają ale nie wypisują bzdur po forach że to wcinają (jak nie wcinają) i że to cuda działa. To tak jak np. pracuje w fabryce jakiejś marki butów, i chcą mnie do reklamy TV gdzie zachwalam je choć wiem że to szajs, ok idzie to zrozumieć ale później nie pójdę nie będę pisał po forach czy mówił kolegą że te buty to cud miód ;) Jak by Robert tylko reklamował a nie kłamał że wcina itp to z mojej strony nie było by tematu. proste. Tym bardzie że Koksu dobrze wie że w większości jego fanami są osoby które w swoim wieku są jeszcze bardzo podatne na sugestię.

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-16 22:30:45

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-16 22:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Life is brutal my friend. Get used to it.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No ladnie ladnies sie dzieje ale chyba wiecej gdyban :)....

........EGO widze ze podane zostalo testowi, i teraz musi walczyc o swoje istnienie ..... To moj cytat :) mozecie cytwoac dal pokolen :)

Co ja mam tu pisac to nie jest sprawa miedzy mna a Cyberem. Kazdy wie ze przeciez ze rozstanie odbylo na zyczenie EGO WODZA ,wyj**al mnie z forum zamknal tematy itp. Wyj**al mnie choc zwroce mu honor bo oddal mi produkty ale kase nadal mi wisi. i tyle....
Smiesznie to zabrzmi ale ja powiem to co mysle: palacie do niego nienawiscia, ciezko sie dziwic znam wszytkich co zostali przez niego z mydlem i bez mydla wyj**ani. Lecz wiem ze w gruncie rzeczy byl to kiedys dobry czlowiek, i pewnie w glebi gdzies tam jeszcze jest .
Tyle ze te jego EGO tak sie napompowalo ze w koncu peklo. Poza tym nie bylo nigdy wspolnego jezyka tylko p******enie o JA JA JA , JEGO JEGO,JEGO, bylo sie ciezko komunikowac + jego duma uffff. Co tu pisac jak by to byla sprawa miedzy mna a nim inaczej to bym zalatwil ale to mnie i rowniez Roberta nie dotyczy .
Te swoje laby jak to mowi - zrobil jak juz Roberta nie bylo mnie to juz wogle, ja zawsze h** wbijalem w jego wyzszosc nad wyzszosciamy dlatego bylem takim czarnym kotem , ale on mi oczy nie zamydi :) nie mialem 12 latek jak duzo ludzi na forum
A to ze robilem sobie jaja bo mnie wtedy wk***il ostro robiac bardzo nieprzyjacielskie ruchy biznesowe(ladnie mowiac). majac mnie kompletnie w gleboko dupie(jego plan byl najwazniejszy) po wielu ciezkich latach pracy wrecz bez korzysci z mojej strony.(tak tak bylem naiwny prawda, jak wiekszosc na forum) itp. (chodzi tez o moje Youtube filmiki.)

Podsumowujac
Ja te gigantyczne EGO nazywam juz Choroba bo jest w takim stanie wiec moim zdaniem potrzeba tam specjalisty od tej choroby inaczej tego sie nie zalatwi. (hehe Eckhart Tolle zalatwil by to od reki)
O jakiego specjaliste mi chodzi ?
On musi byc doktorem sam dla siebie bo nikt mu nie pomoze czasami tacy ludzie nawet na lozu smierci mysla ze wszyscy sa winni tylko nie on sam
PRZYKRE ALE PRAWDZIE.
zobaczcie ze on ciagle walczy ? walczy ....
Ale TAK NAPRAWDE to on walczy z SOBA (EGO) to jego EGO walczy z jego swiatopogladem walczy ze swiatem zewnetrznym na ktory nie ma wplywu, jezeli nie zacznie od zmaiany samego siebie . Kazdy jest przeciwko niemu , kazdy go podp*****la , kazdy szpieguje. Wojna kreuje wojne wiec nigdy nie wygra ...to jest walka bez konca jak gdyby samotny wojownik na pustyni chcial zmienic swiat bo TO
SWIAT JEST ZLY MUSI SIE ZMIENIC N...I....E..... JA JA JA .........


Ja wrogowi nauczylem sie zle nie zyczyc i tak pozostaje .....
Wiec:
"Jego suple jego dziecko jak to mowi wiec jak on sie tak swoimi dziecmi bedzie zajmowal to swietny z niego bedzie Ojciec....."
I tym optymistycznym akcentem koncze i tak za duUUUzy juz wywod .
Amen

P>S Jak ktos nie chce czytac calosci:
Wybaczcie mu bo nie wie co czyni




Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-05-17 04:36:59

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1134
Vegas Michael

...

Te swoje laby jak to mowi - zrobil jak juz Roberta nie bylo mnie to juz wogle,

...




jedyne zdanie odnośnie tematu ale niestety zrozumieć je jednoznacznie ciężko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
unclejunior
Vegas Michael

...

Te swoje laby jak to mowi - zrobil jak juz Roberta nie bylo mnie to juz wogle,

...




jedyne zdanie odnośnie tematu ale niestety zrozumieć je jednoznacznie ciężko...

wychodzi chyba na to że, zrobił swoje laby jak juz robo i michał z nim nie współpracowali. Czyli jak robo go reklamował labów nie miał:)

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Czyli co mial jak jeszcze z nim wspolpracowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
stolik na kawę w garażu i wagę kuchenną:D

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Jezeli laby to magazyn to ja tez mam laby:). Laby kosztuja $$$$$$ zadna mala marka nie robi sama tylko zleca zadanie innym. Panowie fakty macie pod nosem a szukacie nowych motywow.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium