SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Wiem jak to jest To kotos z opozycji Cybera moze nawet SFD na 100% wiedza ze cos na niego mam i teraz chca mnei wk***ic bym otworzyl puszke pandory ......Panowie nie tymi drzwiami droga. zreszta wszytko jzu powiedziane co mialo byc. Chyba ze przyjdzie jakis inwestor ...ale widze ze nawet na testy nie ma kasy a co dopiero na rozmowy .

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Tracimy czas panowie moze mnie Olimp zasponsoruje :) i jakas giga zrzutke zrobia :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
A on na Ciebie dużo ma?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
O tak duzoooooo moja kase ma , aaa no bym zapomnial najwazniejszego zdjecie mojej betoniarki na filmiku .....ufffff

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
No to w czym problem żebyś to ujawnił? Tak szczerze i po prostu..teraz chyba najlepszy moment na to jest, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze jest licytacja kto na kogo co ma i kto nie powie co i jak. Potem teorie spiskowe ze konkurencja probuje otowrzy puszke pandory. Ludzie to juz jest cyrk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
"Tak jednym strzalem moge zwalic z nog" a kase jak odzyskam ? chyba ze ty mi oddasz ? ja musz emiec cos w kieszeni. Mnie nie interesuja jakies potyczk i nawracanie niewiernych. Oddaj kase sp*****laj i zyj swoim zyciem i tylko mnie nie wk***iaj.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
To jest właśnie mentalność juesej, której tak wiele osób nie lubi ;) ale ok, rozumiem.

Czyli hajs odzyskasz tylko wtedy, kiedy Cycker zarobi hajs na dalszym wałowaniu ludzi ;) też ok.

Zmieniony przez - 2pl w dniu 2012-05-17 19:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Troche niedyskretne pytanie, ale duz otej kasy ci ten zlodziej wisi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
Michal a ile kasy jest Ci dluzny? to moze zrzute zrobimy i wtedy bedziesz mogl wylozyc co masz :)

Najpierw masa, później masa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium