SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46541

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Nikt za to nie zaplaci Panowie BO NI MO KASy :) nawet konkurencja tego nie zrobi bo widac ze w Polsce nikt nie ma pojecia gdzie takie cos testowac, jak to sie robi, na 100% nie maja takich odpowiednikow do testow by z czyms to porownac itp. w Usa za 2 tygodnie masz wyniki tylko musisz wiedziec co szukac , na co testowac itp. Wiec tu nie am co pisac dalej bo to nie do przeskoczenia i Cxxxr to wie smiejac sie z boku. Choc przeciez jak bym chcial to moglby to dac do testow sam > a jak widzicie nie pale sie do tego BO MAM TO W DUPALU glegoko i choc Cxxxr mnie wk***ia na maxa nie jestem tak CHORY JAK ON by EGO nosilo mnie w oblokach , niszczyc nieprzyjaciela, gnoic , nawracac narody itp. Chc wiem ze wielu chciala by go widziec na KOLANACH blagajacego o litosc ale MI CHORYCH LUDZI JEST ZAL wiec bede sobie stal z boku i obserwowal sytuacje i tyle na temat.

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-05-18 20:30:08

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Vegas pisz normalnym językiem mógłbym Ciebie o to prosić ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Co mam pisac przeczytaj 3 razy jak nie kumasz :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 518
Ten post to akurat byl jeden z bardziej zrozumialych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal - jak taki chory to moze by go wyleczyc? mniej werbalna komunikacja, bo widac werbalna jest mu obca chory nie chory leci w babmo i kase wisi...jak mowiles DO LASU


Zmieniony przez - kult w dniu 2012-05-18 21:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
hehe DR. Zielonka go wyleczy -ktos powiedzial - Juz prubowalem z kazdej strony jak kiedys moglem ....ale choc nie wieze w nieuleczalne choroby to ten przypadek moze byc pierwszy

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj kult,

Próbujesz zmienić hasło na www.sfd.pl.
W celu dokończenia procesu zmiany hasła kliknij: http://login.sfd.pl/login/nowehaslo/site/3/account/4003/key/119dce8de73a7755c26a3b253b3a127b

----
Pozdrawiamy
Zespół www.sfd.pl


Próba zmiany adresu email została wykonana z adresu IP: 193.200.150.125
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal - widziales filmy SAW ? cos takiego trzeba zrobic rehabilitacja natychmiastowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Caly czas ktos chce mi sie wkrasc na konto, non stop mam maile, jak by co to nie jak jakies glupie posty ktos bedzie pisal z mego nicka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No mi tez non stop . + jakisc leszcz do mnei dzwoniz Polski i mnie straszy :)hehe tu numer 664625468 w usa juz bym go doj**al ale w Polsce szukaj wiatru w polu :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium