SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo bierze ja reprezentacja , a ta tania za 50-60 zl do dla plebsu czytaj mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
hehe no ale zobacz jaki przej**any koleś ten z typu ,, o chleb za 2 zety o a obok jest za 5 to wezme ten droższy niech ludzie widzą żem bogaty,,

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Ty sie truj tym za 2 zl i czuj sie podle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak w kawale o Warszafce:

- Fajną masz kanapę w salonie. Ile dałeś ?
- 4 tys.
- OSZUKALI CIĘ !
- Jak to ?!
- Ja mam taką samą a dałem 5 tys.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-16 21:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Kult no kurva dla biednych tylko taniocha i to jeszcze marnej jakości
Mlekołak dobre

to jak rzucamy kawałami to
czego nie ma rudy na imprezie?



















zaproszenia

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2012-05-16 21:52:41

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darowanemu qńowi w paszcze sie nie zaglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Nie spamujmy tuaj za bardzo
Ja licze ze Michal jesli cos wie to nie widze przeszkod aby mial zachowac milczenie, zwlaszcza ze chodzi o zdrowie ludzi. Robert moze byc zwiazany jeszcze jakimis umowami etc. ( w koncu byl twarza tej marki), czemu zaniechal reklamowania supli cybera pewnie sie nie dowiemy, ale michal nigdy nie owijal w bawelne i walil prosto z mostu o tym co mu sie nie podobalo, wiec jesli cos bedzie wiedzial mysle ze jest szansa ze podzieli sie z nami wiedza w tej sprawie.
Chociaz cenzura wprowadzona przez wodza imperium juz daje troche do myslenia.



Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2012-05-16 21:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie powie jesli sa haki albo jesli moze zaszkodzic to robowi, przeciez sa kumplami, a jak naprawde maja jakas umowe miedzy tym zlodziejem a robem, a michal cos powie, to zlodziej moze sie zemscic, pomyslcie ludzie. Watpie aby ktos sie czegos dowiedzial, michal pewnie sam poczeka az inni to rozgryza i bez jego udzialu wyjdzie wszystko na jaw. I madrze zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, nie ma co się pakować w szambo tylko stać obok i patrzeć na rozwój sytuacji.
Życie jest skomplikowane, zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie liczy się tylko kasa i nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Czemu?
Jesli chodzi stricte o Cybera, to nawet wtedy kiedy Koxu z nim wpsolpracowal to Michal potrafil powiedziec co mu sie nie podoba (patrz tolerancja gejow, czy wymieniony juz wykrecony krzys i jego suple). Watpie wiec zeby bal sie wodza i jego gniewu
No chyba ze faktycznie jakos moglby zaszkodzic Robertowi przez swoje wypowiedzi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium