SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Mlekołak bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam już jak na ostro to na ostro

Ładną pogodę mają tam, ciepło, tylko ta wilgotność Niech weźmie wodę


Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-17 10:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
przeciez zamkniete nigdy tam nie bylem wiem gdzie to jest , po drodze do mojego domu , Jka sam widzisz samochod jest wsrodku "GMP Labu" wiec co mam pokazywac :) samochod ?

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
Mlekołak
Michał, a takie pytanko mam.
Czy wiesz co mieści się w tajemniczym budynku o numerze 6619 ? Wiesz jak nazywa się to osiedle gdzie znajduje się to jego "laboratorium" ?
Już tak na hardzie... to mógłbyś tam podskoczyć i luknąć co tam jest



Przecież odpisał, że to zwykły magazyn ;) a wg. jakiejś tam amerykańskiej strony typu nasz spis firm (nie pamiętam adresu, bo już to Pan C. chyba zdążył usunąć) wielka firma Revange zatrudnia 3 (słownie TRZY) osoby..reszte dopowiedz sobie sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
chociaz wiem ze cy ber mnie podejzewa ze go sledze :)hehe maja paranoje totalno Jacek mowil ze nyby go obserwuje .......Co mnie on K...obchodzi ? dziwne ze jeszcze o tym pisze

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-05-17 10:49:51

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może śledzisz go gdzie kupuje samoopalacz

Ale swoją drogą dobrych ma pracowników... patrzcie, tylko 3 osoby, a ogarniają pakowanie, tabsowanie i inne rzeczy

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-17 10:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Niezla bania z tym sledzeniem.
Michal chyba sie pierwszy poznal na gosciu
Sprawa supli to jedno, ciekawa jest tez sprawa z Jackiem Miszta, ktory oskarza Cybera o zadluzenie go na 1,5mln zl
http://www.facebook.com/jacek.miszta

Ale to juz w sumie nie nam dociekac, dzieki Michal ze odpowiedziales, jak dla mnie to wystarczajace sa Twoje slowa do wyrobbienia sobie przezemnie zdania, tymbardziej ze szanuje Cie ze zawsze mowisz to co myslisz nie zwazajac jak mocno jest to kontrowersyjny temat np. szczepionki, nwo, gmo itd. Nie bede wspominac juz o tych filmikach, w ktorych w z jajem doiebales wodzowi
Zeby nie zawialo wazelina to koncze
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jedno mocno mnie zastanawia.
Skoro cyber pisze, że nie ma prądu 3 fazowego, to skąd u niego taki fryz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Mogło być tak że Robert nie wiedział o wyj**kach,bo co go to obchodzi?Dostał kasę za pokazanie się,bo jak ktoś napisał,to drogi sport.Masone nie wiem ile masz lat,ale myślisz jak 13 latek.Myślisz że sportowcy zawsze wiedzą co reklamują?Że Cutler je wszystko,co produkuje Muscletech?Dla niego to ci powiem co się liczy,kasa,normalne żarcie i koks.Myślisz że on taką sylwetkę to na odzywkach robi?Robert musiał mieć na żarcie,życie w usa,starty i towar to reklamował te jego suple,które na początku mógł zlecać do produkcji komuś,później sobie policzył że taniej mu wyjdzie dawać przeterminowane i cała sprawa.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
Jeszcze mam do Michała pytanie on na serio ma w paszporcie wpisane Tony Montana?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium