SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Roberta i Michala (revenge)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Ego ...Yes sirrrrr .....jestem G..a...n...g STARRRRRR :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Ludzie nie znacie tematu ... a piszecie i jeszcze w Michala mieszacie , jak michal i robert byli u cybera, to cyber nie produkowal wtedy tych supli , przez ktore teraz wynikla ta afera ;] w wiekszosci sprzedawal wtedy produkty innych firm ;] wiec odpuscie sobie szukanie ofiar :] Cyber zawsze pisze ze SAM stoi za swoja marka rekami i nogami wiec sam za nia ponosi odpowiedzialnosc ... wiec tyle w tym temacie :) Michal wyrazil swoja opinie ktora powinna dac do myslenia pewnym niedowiarka :)
Co was obchodzi Robert i Michal , zajmijcie sie swoimi sprawami , oni juz dawno roztali sie z cyberem i to ich prywatna sprawa i wcale nie musieli tego nikomu wyjasniac :)



Zmieniony przez - xtrial w dniu 2012-05-17 11:13:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
xtrial
Ludzie nie znacie tematu ... a piszecie i jeszcze w Michala mieszacie , jak michal i robert byli u cybera, to cyber nie produkowal wtedy tych supli , przez ktore teraz wynikla ta afera ;] w wiekszosci sprzedawal wtedy produkty innych firm ;] wiec odpuscie sobie szukanie ofiar :] Cyber zawsze pisze ze SAM stoi za swoja marka rekami i nogami wiec sam za nia ponosi odpowiedzialnosc ... wiec tyle w tym temacie :) Michal wyrazil swoja opinie ktora powinna dac do myslenia pewnym niedowiarka :)


AMENNNNN nareszcie cos sensownego MOZEMY ZAMYKAC

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 462
Nikt nikogo nie szkaluje, po co zamykać? Wystarczy, że tam jest cenzura..;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
:) juz wyjasnione ....ale jak chcecie sobie gadac :) zapraszam temat jak najbardziej goracy

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
ps. dzieki michal za odp na maila :) Poczekajcie 2-3 dni , ludzie z forum c*** naglosnia sprawe i bedziecie milei 100 % informacje . Narazie nie ma co tu spamowac i oskarzac wszystkich co znali / znaja c*** :) wrzucie na luz pozdro :)

Zmieniony przez - xtrial w dniu 2012-05-17 11:17:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Jaki maly swiat :) jest jak jest ....Stalin walczy :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Michael ja nic nie mam do Ciebie osobiście, nie wykluczam że jesteś równym gościem, tylko że sprawa sie tyczy bardziej Roberta. Wyjasnie sytuacje i moj punkt widzenia, a zapewne i punkt widzenia wielu innych osob nie potrafiacych tego odpowiednio ująć. Odejdzmy juz od obciagającej laski, chociaz na jej przykladzie tez moge operowac jesli wolisz. Powiedzmy, ze jakas znana osoba, np. Krzysztof Hołowczyc reklamowała by samochody marki Kuntakinte, mówiąc na przykład ze sa bardzo dynamiczne i bezpieczne, no po prostu cud nie samochód. Nastepnie juz po rozwiazaniu kontraktu z Hołowczycem okazało by się, że samochody firmy Kuntakinte są i były g**** warte, ABS raz działa a raz nie a poduszki powietrzne potrafią nie wystrzelić, przez co kilka osób rozwaliło sobie łeb o kierownice. I w tym momencie Hołowczyc ma do wyboru dwa stanowiska.
Jedno: "Mnie to g**** obchodzą te samochody. Ja wiedziałem od początku, że ich prezes to kretacz, ale dobrze płacili, a ja potrzebuje pieniedzy bo zbieram na nowego mercedesa i fiata pande dla żony. A że sie kilka osób rozwalilo to co mnie to..."

Drugie: "Nie sprawdzałem realnej wartości reklamowanych samochodów, kierowałem się głownie pieniędzmi, których potrzebuję na swoje wydatki. Zdaję sobie sprawe ze moje zachowanie moglo doprowadzic wiele osób do uszczerbku na zdrowiu. Popełniłem błąd, z którego nie jestem zadowolony."

I teraz zastanów się, które stanowisko wypadałoby przyjąc osobie publicznej, która poważnie i z sympatią podchodzi do swoich fanów i jakiego stanowiska ci fani oczekują.

Tak w ogóle to przepraszam, że odszedłem troche od dyskusji na poziomie "cyber to ch**, a w pudłach był szit". A teksty o jakiejs klatce...

A i jeszcze dodam, ze ja nigdy nie kupilem zadnej odzywki ani niczego innego od tego całego cybera ani firmy Revange ani od zadnych innych z nimi powiazanych, wiec osobiscie nie czuje sie niczym dotkniety. Zeby mi nikt tu zaraz nie zarzucil tekstem "dzieciaku kupiłeś dabl blasta i myslales ze cie rozp******i w kosmos a tu dalej 33 w bajsepsie i robisz afere buahahaha".

Zmieniony przez - Rychu_ w dniu 2012-05-17 11:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Zastanawia mnie tylko co trzeba mieć w głowie by zmienić imię i nazwisko na fikcyjną postać z filmu... Tony hehe dobre sobie, tak jak pisze Michał to się nadaje do leczenia, dobry psychiatra wskazany, no i jeszcze te paranoje, że go Michał i bóg wie kto jeszcze śledzi co najmniej grupa zbrojna to jakaś czy o co chodzi ...?

Poruszając jeszcze temat tego całego syfu w jego suplach, to sprawa nadaje się dla prokuratury. Sprzedawanie prohomonów (czyt sterydów) w opakowaniach, że to niby ziółka i świadome trucie ludzi to już wydaje mi się, że nie ważne czy on mieszka w Stanach czy w Polsce to powinien za to beknąć i to grubo. Z tego co się orientuję to prohormony już podlegają w USA pod DEA do tego dochodzi nielegalny przemyt i zafałszowani i bóg wie co jeszcze ale paragrafów by się uzbierało sporo na Tonego.

Wyobraźcie sobie, że na tym forum jego są jeszcze ludzie którzy mu wierzą i wydaje im się, że on naprawdę ma jakieś laby. Naprawdę naiwność ludzka nie zna granic. Szkoda mi tylko młodych bo nie wiedzą co czynią wp*****lając ten syf od niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Ja pierdziele widze ze na kazdym forum o tym glosno :) Upsss jeszcze mnie cytuja WOW jestem SLAWNY hehehehehhe:):):)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

suple Roberta

Następny temat

"Hardkorowy Koksu" może wrócić do MMA

WHEY premium