SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Kaina i innych kręcących

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobne zdanie jest i moje ale po prostu chłopcom z Manowara za takie kawałki jak Courage, Swords in the Wind, Crown & the ring - wszystko wybaczam

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Cooż za głębokie przemyślenia! Ale niezmiernie miłe dla ucha/oka! Oj tak! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Myzyka najważniejsza - jednak dla mnie ważniejsi są ludzie i nie potrafię tak po prostu pominąć niewłaściwego ich traktowania - to jest to co troszeczkę mnie zniechęca do artystów rockowych, metalowych i nie tylko. Trzeba mieć zasady, to wyrabia charakter - ludzi którzy korzystaja ze wszystkiego jak idzie, dopisując do tego płytką filozofię czerpania z życia pełnymi garściami przestaję traktować poważnie.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Między innymi dlatego nie interesooje mnie cała otoczka metalowa - tylko czysta muzyka bo wykonawcy to niestety banada świrów w większości.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A najgorsze są te poj...y w skandynawii - blackowi wokaliści zabijają się pomiędzy sobą..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dokładnie - u mnie w poznaniu jest pub w którym zbierają się tylko metalowcy - czuje się zażenowany gdy widże ich zachowanie, czułości na pokaz, po papierosach i alkoholu w miejscu które cuchnie - zastanawiam sie jak mozna cieszyć sie druga osoba w takiej atmosferze, jak można robic to w takim miejscu i to w dodatku na oczach wszystkich!
Będę szczery, brzydzę sie matalowcami i głupio sie czuję kiedy mnie z nii kojarzą, bo mimo tego ze w ich środowisku mozna spotkać ludzi wartosciowych, to jednak w większości są to OSOBY płytkie, nadrabiajace mrocznym wyglądem i ekscentryzmem swoją własna nieporadność, zagubienie i głupotę.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
w skandynawii - blackowi wokaliści zabijają się pomiędzy sobą..



Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A większość ma o metalu takie pojęcie jak ja o Regge - słuchają paru kapelek na pokaz - noszą koszulki z potworkami i są strasznie wielkimi Panami Metalowcami - a jak takiego jednego zzapytałem o jakieś starsze kapele - Possessed np. to w życiu nawet nie słyszał tej nazwy.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
psycholog jakis by nam sie przydal na forum...
bunt, zaprzeczenie, wyparcie objawiajace sie w najdziwniejszy sposob....


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE PO RAZ KOLEJNY

Następny temat

co warto wiedzieć decydując sie na odchudzanie

WHEY premium