SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Kaina i innych kręcących

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja mogę sie pochwalić tymze będąc w Czechach wcinałem knedle z ludźmi z Damnable, którzy byli zszokowani ilościa jedzenia i tempem w jakim je wcinałem hehe. Zreszta masz tu posta o festiwalu na którym to sie stało: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=46147&forum_id=119&Topic_Title=&forum_title=Muzyka, film i ksi��ka

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Chwalipięty!

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E nie - DeMaio to bóg gitary basowej, koleś extra tylko to podejście do kobier mi u nich nie pasooje - znasz Grasiku kawałek Plaesure Slave Manowara?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ej! Tylko KAIN tu swoje pięty wychwalał

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Lucku - prawdę moowiąc kojarzę muzykę Manowara, ale jeśli chodzi o konkretne tytuły to...wstyd się przyznać, ale nie znam! Wiem tylko, że ta muzyka niesamowicie mnie wycisza i relaxuje, gdy nerwy ponoszą... Przynajmniej niczym nie rzucam i nie krzyczę.... Bo jeśli słyszę coś spokojnego to jeszcze bardziej mnie ponosi Hehe!

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-16 10:59:59

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Lucek, jakie to jest podejście?

Grasiczku, posłuchaj przy wyłączonym świetle Tangerine Dream "Ricochet" a gwarantuje że nie bedzie cię nic nosić, po prostu muzyka tobą zawładnie.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie - Women Be my slave

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
U mnie jest - women be my queen. Nie cierpię braku szacunku dla dziewczyn i dziewczyn które sie na to godzą.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też Kruszku ale tak serio - to chłopaki z Manowara troszkę dorabiają - byłem trochę za kulisami (znajomy koncertów parę w Niemczech organizował) i .... panny zmieniają jak rękawiczki ale wszystkie traktooją bardzo dobrze.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ale tak bez przywiązania...Kuba Wojewódzki powiedział kiedyś że jedna kobieta to brak fantazji - brakiem fantazji jest niemożliwośc wytrzymania z jedna kobietą, nieumiejętność uatrakcyjnienia związku w obliczu czego partnera można już tylko zmienić by nie nastąpiła stagnacja, ot co i na to chyba cierpią panowie z Manowara. Osobiście nie interesuje mnie zabawa na pół gwizdka, ja postrzegam to jako przedmiotowe traktowanie drugiej osoby, a dla mnie to niedopuszczalne.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE PO RAZ KOLEJNY

Następny temat

co warto wiedzieć decydując sie na odchudzanie

WHEY premium