SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Gochana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam do Ciebie małe pytanko. Gdzieś, kiedyś przeczytałem, w którymś poście, że nie tolerujesz mety ze względu na problemy z ciśnieniem. Ja mam taki sam problem. Czy mógłbyś mi doradzić jakieś SAA, po których w mniejszym stopniu występują wzrosty ciśnienia. W wieku 19 lat po trzech latach ćwiczeń wziąlem 7 strzałów omy i wszystko było OK. Miałem cztery lata przerwy. Od 8 miesięcy znowu ćwiczę i w grudniu zapodałem sobie cykl z mety (100 tabsów) i omnadrenu (5 strzałów). Ogólnie dobrze to zniosłem, z przyrostami też zadawalająco. Jedyny problem stanowiło podwyższone ciśnienie nawet 170/100, często rano po przebudzeniu leciała mi krew z nosa. Koło czerwca zamierzam zrobić sobie drugi cykl i dlatego piszę. Z góry wielkie dzięki!

Jestem neutralny, ale nikogo się nie boję!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
Gochana jest chwilowo nie obecny
- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=57360

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam cały czas cisnienie wachające sie 149/111 albo 138/68

pozdrowienia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki simOn!!!

Jestem neutralny, ale nikogo się nie boję!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Nie jestem ekspertem w dziedzinie sterydów,ale wydaje mi się,że naturalne jest podczas cyklu to,że podnosi się ciśnienie tętnicze krwi tak jak i potliwość organizmu.Będąc na cyklu z Omnadrenem zaliczyłem kiedyś wizytę u okulisty,który badając u mnie dno oka/rodzaj badania okulistycznego/stwierdził,że mam nadciśnienie II stopnia.Lekarz patrząc na moją aparycję zadał mi standartowe pytanie,czy biorę sterydy anaboliczne.Oczywiście zaprzeczyłem.Zmierzono mi następnie ciśnienie i rzeczywiście miałem 190/110,a późniejsza norma 160/100.
To wszystko było jednak podczas cyklu,natomiast jakieś półtora miesiąca po zakończeniu cyklu sytuacja unormowała się.Ponownie odwiedziłem lekarza i tym razem stwierdzono,że nie mam już nadciśnienia,ale z kolei niedociśnienie,gdyż wynik był 100/56,a wszystkie poźniejsze wyniki to w granicach 115/60.
Reasumując wydaje mi się,że trzeba na bierząco kontrolować swój organizm,robić badania krwi,mierzyć ciśnienie i po prostu uważać.
Wydaje mi się,że podwyższone ciśnienie podczas brania sterydów anabolicznych to zupełnie normalna sprawa.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Co do twojego krwotoku z nosa to niekoniecznie musi to być przyczyna brania sterydów anbolicznych.Być może jesteś przemęczony,przetrenowany,osłabiony,mogłybyc to również zaczątki jakiejś infekcji bakteryjnej.Najlepiej zrobiłbyś jakbyś odwiedził jedank lekarza,który zleci ci odpowiednie badania krwi takie jak:wskaźnik,czas krwawienia i krzępnięcia i cała morfologia.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
i ewentualnie wskaźnik protrombinowy

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buehehehehhe

Następny temat

CLOMID

WHEY premium