SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do _eNd - alkohol podczas cyklu na monohydracie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Wiem wiem że to ogólnie nie dopuszczalne. Pije bardzo rzadko :) (Ostatni raz sylwester a wcześniej w czerwcu). Jednak szykuje się kolejna impreza - tym razem już nie wypada odmawiać bo aż głupio :)
I jestem zmuszony popić.

Tu moje pytanie czy cykl bardzo na tym ucierpi ? :) Jest to jeden dzień na 6 tygodni brania ale bądź co bądź odwodnie się :)

Jakieś dodatkowe wskazówki ? Może wypicie słonej wody przed piciem w celu zatrzymania wody w organizmie.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): prof

Wiek: 21

Waga: 78

Wzrost: 177

Cel cyklu: masa jakościowa

stosowane już wcześniej suplementy : WPC w razie potrzeby

Uprawiane inne sporty: MMA/siłownia

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: wpc

ilość dni wolnych od kreatyny: długo

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: profil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
pempuszek

możesz pisać na priv - oczywiście w miarę moich możliwości postaram się pomóc

ale pytanie w dziale ma też inne zalety - bo żadną wyrocznią w temacie suplementacji nie jestem, zagląda tu całkiem sporo osób bardziej kompetentnych ode mnie i w razie czego oni mogą wyrazić swoją opinie, poprawić

chociaż tak naprawdę, akurat ten temat - jak i z tego co pamiętam Twoje poprzednie, były już rozpatrywane niejednokrotnie na forum

i pewnie gdyby nie to, że zawarłeś mój nick w nazwie tematu, a Ciebie kojarzę z poprzednich razów - nie napisał bym nic, lub napisał abyś skorzystał z wyszukiwarki

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24637 Napisanych postów 68298 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538538
najpierw trzeba jakos wygladac zeby przechlac forme
nastepnie- raz na jakis czas to mozna nawet heroine wyebac


end sory ze ci do tematu wpadlem

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
"najpierw trzeba jakos wygladac zeby przechlac forme " co to miało znaczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
pij i o nic się nie martw

wszystko jest dla ludzi

a żadne prosy z nas nie są

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24637 Napisanych postów 68298 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538538
co znaczy? to co przeczytales

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
widzisz drogi kolego nie bez powodu napisałem w temacie "do _eNd - chciałem żeby któryś raz z rzędu mi pomógł jak to robił ostatnio i chciałem uniknąć nie kompetentnych odpowiedzi jak twoja :) to tak po pierwsze :)

Po drugie WYGLĄD - drogi kolego to nie jest odzwierciedlenie formy. To że powiedzmy ty masz 40 cm w bicepsie a ja powiedzmy 37 to nie znaczy że masz lepszą formę :)

Trenuje stricte pod sporty walki - i dla mnie pojęcie "forma" ma o wiele wiele więcej odniesień - wygląd jest na ostatnim miejscu. Widocznie ty masz bardziej heh "pseudo kulturystyczne" podejście więc dla Ciebie ja "nie wyglądam" skoro jesteś szeroki i piękny to porób sobie zdjęcia :) i nie trać czasu na układanie tak marnych wypowiedzi bo w niczym mi nie pomagasz - założe się że nawet dobrze tematu/ankiety nie przeczytałeś :)


_eNd - dzięki wielkie :) temat do zamknięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24637 Napisanych postów 68298 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538538
ankieta to podstawa i na nia sie zwraca szczególna uwage
nie mam 40 w "łapie"
nie robilem nigdy fotek sobie
udzielam sie znacznie wiecej w innym dziale, o ktorym pojecia ty nie masz zadnego


jest to forum i zalozony temat przez ciebie jest wszechotwarty na posty

trzeba bylo pisal pw jesli chcesz juz mu tak wylizac

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2010-02-08 16:34:47

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
mozesz smiało pic kolego , nic ci nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
dobra nie spinać się już

choć co do otwartości tematu - izzik ma rację

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Nie chce mu niczego/nic wylizać po pierwsze :)
Jest otwarty nie mówię że nie ale na konkretne posty typu "jak - co - dlaczego" a nie dla takiego czegoś. Zobaczyłeś moja fotkę która tak apropo jak widać w tle jest robiona latem więc dosyć dawno - skomentowałeś moją "formę" :) I rzuciłeś że nawet mogę heroine sobie zapodać :)

Wybacz mi - nie zauważyłem Cie nigdy na forum i nie wiedziałem że jesteś tak wszechobecny :) tak czy siak twoja wypowiedź była w stylu "jak ty wyglądasz - chu-jowa fota, ułóż se dietę/plan nara" :) takie coś to wiesz.
Skoro sie udzielasz w innym dziale to może powinieneś tam zostać ? Bo nie popisałeś się za bardzo.

_eNd - ok w takim razie następnym razem kiedy mój temat nie będzie zbyt obszerny będę pisał na priv

Zmieniony przez - pempuszek w dniu 2010-02-08 16:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24637 Napisanych postów 68298 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538538
milego picia

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak Detonator + mono

Następny temat

Cykll pomocy ??

WHEY premium