SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla znudzonych kurczakiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Dla mnie smakuje jednak troche inaczej... A gotowac nie moge zawsze, bo i tak mam takie rachunki za gaz, ze szok.

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
W sumie to na oliwie szybciej , 3 minuty smazenia i gotowe

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Z tego co wiem to nie powinno się smażyć na oliwie ja kuraka uwielbiam z porcją ryżu i przyprawami typu curry, gyros, do potraw chińskich itp do tego jakaś porcja surówki warzywnej, a jeżeli brak tłuszczu w diecie, dodatkowo oliwa oliwek mięso drobiowe rulz

Let's rock ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Wiadomo ze gotowane lepsze ale na oliwie szybciej a nie mam czasu gotowac

A przyparwa gyros/kebab jest bardzo dobra do kurczaka

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Dobre te pzyprawy sa, tez polecam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
kuraka na male plasterki pociac lekko rozbic ( ale lekko bo to delikatne mieso) w glebokiej miseczce rozbic jajko do tego przyprawa do grila (mocny i wyrazny smak) + papryka ostra sol pieprz
tak plywa sobei kurak w tym 0,5-1h i na mocno rozgrzna patelnie bez tluszczu samego kuraka i pozniej wlewam te jajko z przyprawami w którym sie panierowal kurak i takie wcinam czasem nawet bez ryzu

ale ostatnio mam smaka na sosy wujka bena i z tym cos bede kombinowal :D

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Racja , jak sie zrobi marynate i kurak sobie polezy to smakuje inaczej , na plus oczywiscie Ja robie marynaty z sosu sojowego z oliwa i przyprawami albo ubijam białka z jajek , dodaje make ziemniaczana i biale wino i do tego wrzucam mieso , fajnie sie oblepi ta zalewą , potem na patelnie i super smakuje

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
dobrze wiedziec o takim produkcie, bo przyprawy knorra "do mies i innych potraw" mam juz czasami po prostu dosyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 314
kurcze, lepsze porady niz na stronie kucharskiej normalnie heheheh ;D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
a ile to ma sodu ? w sensie jakis wzmacniaczy czy innego shitu ?

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZIEMNIAKI ZŁE?

Następny temat

Szkoła I dieta???

WHEY premium