SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla wszystkich ubogich w genetyke...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
hej... ale o czym wy tu wlaściwie dyskutujecie, koksy zostawcie tym, ktorzy nie potrafią nic innego wymysleć.

genetyka jest sprawą oczywiście ważną- i w pewien sposób mozna wywnioskować czy ktoś ma predyspozycje czy nie- jednaże czlowiek popelnia tyle błedów dietetycznych, treningowych i temu podobnych że często nie mozn aodroznic co odpowiada tak naprawdę za brak efektow...a pierwsza mysl zwala wine na geny...

wiekszość- a od początku chyba każdy- trenuje xle, odzywia się fatalnie, poza tym często gra w piłke czy w cos innego jeszcze po kilka godzin.

ja ze swojego doświadczenia wiem, że mozna z czasem i z cierpliwością dogonic a nawet przegonic koksiarzy- nawet jeśli trenuja ciągle- przez długi czas także mialem stagnację ale dzis wiem jakie błędy popelnialem a po ich wyeliminowaniu już nie myslalem o złej genetyce/choc do idealu jej daleko/.

b. wielki problem- choc trudno to do końca ustalić- mieści sie także w umysle- nastepuje pewna blokada jeśli wynikow brak.
nalezy wtedy odpocząć od takich mysli, troche od treningów.

po przerwie zaczynamy rozsądnie i z nowa wiarą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
jesli moge sie wtracic:D
SLowa kieruje do autora.
Piszesz ze twoim atutem byla zawsze sila i w tym miales zawsze przewaga nad kolega wiec na twoim miejscu ksztaltowal bym sie pod tym wzgledem. Po prostu ty bedziesz wyciskal 160 za chwile a on 100 z ledwoscia i bedziesz mial satysfakcje ze tyle podnosisz i powiem ci ze sila sie bardziej przydaje bo czym sa duze i masywne miesnie bez odpowiedniej sily. Podejdzie do ciebie jakis leszcz i szczeli co w lep to cie polamie i co z tego bedziesz mia??
Jak ty go klepniesz gdy bedziesz ksztaltowal nadal sile to goscia polamiesz i bedziesz mial satysfakcje. MAm nadzieje ze cie podbudowaly troche moje slowa:D
pzdr i zycze duzych przyrostow (oczywiscie sily jak i masywnej klaty )

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
nie można mieć masy bez siły i odwrotnie. Osoby które mają naprawdę już ładną klatkę technicznie robią około 150kg x 10. nie widziałem jeszcze nikogo z dobrą klatka który ciska 100x2 albo 50kgx25pow

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
100 ciskam już 4 razy :P..
A ja widze całyczas osoby które robią ledwo 6 powtórzeń z 70 kilowką i mają 2 razy lepszą klate odemnie i mnie to wqurwia.

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
wiesz można wyciskać i wyciskać.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Spokojnie nie robie tego ćwiczenia na mięśnie dupy :P. Całe ciało leży na ławeczce nogi na ziemi i ściągnięte łopatki , żadnego żucania , przy miejszym ciężarze powolne opuszczanie . zawsze leciutki dotykam do klatki i nie wyprostowuje do samego końca żeby upłynnić ruch :]

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
mowisz ze nie mozna wyciskac bez masy. Wieszile u nas leszczy chodzi ktorzy po 3x 100 kg biora. i do tego goscie waza 50 kg. wiek jak mi dobrze wiadomo na poziomie 3 gimn. czyli 15.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
można wyciskać bez wiekszej masy duże ciężary- choćby stosunkowo do wagi ciala- np. 2 x to juz nie jest tak źle

może byc i odwrotnie, stosunkowo małe- wtedy zazwyczaj masa jest slabej jakości, duzo wody i tłuszczu.

chcę jeszcze zwrocic uwage, że trenujemy raczej dla własnej satysfakcji niz pod bojki- bo do tego sa inne sporty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Rulas - a maoże twoim problemem jest, że robisz "za bardzo technicznie"- stosowaleś juz ruchy polowiczne w wyciskaniu, chwyt neutralny w wyc. hantelkami?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-17 17:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Neutralne robiłem ostatnio właśnie wpadłem na trening "ZygZag" I mam pytanko czy robić cały trening pod zygzag czy tylko jedno ćwiczenie ??

Raz się żyje , Raz umiera

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozbudowa górnej części klatki + wew. obszarów czekam na sugestie

Następny temat

prosze o ułozenie

WHEY premium