SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla początkujących

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 316651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciesze się że moje artykułu komuś się przydają, a szczególnie początkującym. Bo to dla nich są one w szczególności pisane.
A co do samych problemów, jeżeli będziesz drążyła ową tematykę to błędy będziesz pojedyńczo eliminować i skutki na pewno będą zauważalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
No cóż jestem tu pierwszy raz i muszę przyznać że artykuł ten jest pomocny(na pewno nie poproszę o rozpisanie mi diety z ćwiczeniami ) niestety jest też ale... No cóż ja jestem najzwyklejsza na świecie kobietką która chciała by zadbać o swe ciało (nie koniecznie stracić kg a raczej poprawić jego wygląd)i wcale nie wymagam cudów chcę się po prostu lepiej czuć sama z sobą,zmienić dietę. niestety wiem, że takie radykalne zmiany (jakie proponujecie ) na dłuższą metę są nie dla mnie. moim problemem jest to że KOCHAM jeść(nie chodzi o ilość ale o smak) i nie wyobrażam sobie żywic się aż tak jałowo przez długi okres - prędzej czy później pęknę. nie zależy mi na aż tak idealnej diecie bo nie jestem sportowcem jednocześnie tak jak już wcześniej pisałam chcę zmienić swój sposób odżywiania się na stałe.chciałam tylko powiedzieć, iż po przeczytaniu tego nawału informacji myślę sobie, że to nie strona nie dla mnie tylko ludzi którzy tylko i wyłącznie wyczynowo zajmują się sportem.(mam rację?) mimo wszystko dziękuję za artykuł. postaram sie coś z niego wyciągnąć bo w babskich gazetach proponują diety krótkotrwałe które na dłuższą metę nie dają żadnych efektów poza anoreksją :) I MAM W TEJ SYTUACJI PYTANIE CZY W MOIM PRZYPADKU DIETETYK TO DOBRE ROZWIĄZANIE? CO O TYM MYSLISZ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mylisz się moja droga.
Diete się urozmaica. W nie których posiłkach możesz sobie dać np. batona, albo w niedziele zjeść kawałek czegoś tam słodkiego. Wszystko dla spokoju psychicznego. To nie jest tak że ciągle jesz ryż ziemniaczki kurę i tyle. Przeważa zdrowa żywnośc ale korzystamy też z tego co chcemy. Ale z umiarem.
Artykuł ten przedstawia jeden problem, a Ty napisałaś o innym. Ta strona jak najbardziej jest dla Ciebie. Dlatego zapraszam do czytania i udzielania się. Dietetyk jako doradca, czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
Czy l-karnityna jest dobra dla początkujących??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz brać. Jednak wydałbym pieniądze na coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
Na co na przykład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na uzupełnienie diety. Tran, oliwa z oliwek, warzywa.
Bądź jakieś witaminki z olimpu chelaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
A czy ta l-karnityna wogóle coś daje opłaca mi się to kupować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karnityna przeprowadza tłuszcz przez błony komórki. Przy dużym wysiłku może jej zabraknąć. Możesz spróbować. Przetestujesz sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
a przez ile czasu trzeba ją brac żeby było widac efekty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzenie z PSMF

Następny temat

dieta...

WHEY premium