SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla początkujących

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 316636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz zrezygnować z części treningów biegania i zacząć treningi siłowe.
Biako; mięso, ryby, jaja, produkty mleczne
tłuszcze; tłuste ryby, jaja, mięsa tłuste, oliwa, oleje, tran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
hej.pewnie ze skakanka i biegi powinny wystarczyc ale takze z 15 minut porannej gimnastyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
dzieki skalar miły jesteś no nawetchoć jestem w szoku myślałam że tłuszcze to raczej nie bo każdy je odradzani i równie myslałam że bieg to dobry pomysł bardziej bym skakanke bym odrzuciła oj jakie czasem głupoty pisza na różnych forach he:)
dziekuje i pozdrawiam:)
ach i mam jeszcze pytanie a skąd ty masz taką wiedzę na te wszystkie tematy pytania uczony???
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
laurita
No widzisz niestety tak jest
Że ludzie nieznający się doradzają innym, tylko dlatego, iż coś im się wydaje...
Jak następnym razem będziesz szukała odpowiedzi na coś, to staraj się ją uzyskiwać od kogoś z głową Unikniesz błędów.
A wiedzy troszkę złapałem, swego czasu czytując internet. Też miałem z początku kłopot z wyłapywaniem niepoprawnych informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Witam a ja z pytaniem:) Równy tydzień temu zaczołem zdrową i rozsodną dietę odchudzająca połączona z treningami. Waga startowa 86,6, po tygodniu 84,9. Czyli ubyło 1,7 z czego jestem zadowolony:)Moje pytanie zwiazane jest z suplementem diety, gdyż posiadam 60 kapsułek therm line II, kiedyś stosowała to moja dziewczyna ale nie wyłykała wszystkiego więc wyłykać czy wyzucic?? Z jednej strony szkoda by się zmarnowało z drugiej strony czy warto to wyłykac?? Drugie pytanie, jadam duzo ryb atlantyckich, typu łosoś, dorsz, makrela,polock - jest w nich duza zawartość sodu, wiem ze dzienne zapotrzebowanie to o 60 - 80 mg i że sód odgrywa dużą rolę w prawidłowej pobudliwości mięsni oraz przepuszczalności błon komórkowych . Prowadzę dziennik posiłków i czaem mam nadmiar sodu około 3500 mg, czy to nie zadużo?? Czy taka ilość jest dopuszczalna i szybko sie rozejdzie?? Czekam na odpowiedz oraz zyczę wesołych świat i mokrego dyngusa pozdro:)

Zmieniony przez - Ceezi w dniu 2009-04-12 13:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wesołych Świąt nawzajem
Co do rybek, jedz kilka razy w tygodniu a nie codziennie. Stawiaj na czerwone mięso również, czy jaja kurze.
Co do spalacza, to z początku 'kariery' dodatki są zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6461
Ceezi moglbys napisac ile przyjmujesz ww.bialka i tluszczy na kg masy ciala i ile i co cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Juz piszę, mam wyznaczone 172 gr białka na 1 Kg, codziennie z pożywienia dostarczam około 120 więc nieuzupełniam go w 100%. Tłuscz to 86 gr na kg, dostarczam około 70 czasami całośc, węglowodany 230 dostarczam czasem całość a tak jak dziś tylko 88. Wyłączyłem z diety całkowicie słodycze, a także tłuszcze typu parówki itp. Jadam Oliwki, orzechy itd Cwiczę na orbitreku codziennie bądz co drugi dzien, do tego dokładam trening siłowy. 2 dni temu zaprzestałem ćwiczen na orbitregu i zosałem tylko przy treningu siłowym gdyż miałem zbyt duze obciazenie organizmu... Nie moge sobie dokładnie rozłozyc treningu, bo nie wiem dokładnie co i jak mam cwiczyc, czytałem duzo artykułów na forum ale mozna zgłupiec czasami:)Jedynie co to zrozumiałem pojecia zdrowej diety:)Chcę schudnąć tak do 82 kg i nabrac masy miesniowej. Ogólnie powiem że źle tak niewygladam najgorszy problem to brzuch, ale staram sie go cwiczyć pomału. Od jutra zczynam biegać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 222
qrde....tak czytam, czytam i czytam... i jeszcze przez was nie zjem tej ostatniej chałwy w czekoladzie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można sobie pozwolić, ale z umiarem wszystko...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzenie z PSMF

Następny temat

dieta...

WHEY premium