SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla początkujących

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 316639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
dzieki.tak wlasnie pomyslalem ze lepsze cos niz nic :)
Aha i jeszcze jedno pytanie, lepsze jest bieganmie czy plywanie
Da BEARS :)Waze dosc duzo i zastanawiam sie czy nie zrujnuje sobie mych cudnych kosteczek kazac im znosci obiazenie 120 kilowe :)
Dzieki za odp.

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
aha ogrom mej ignoracji jest tak przytlaczajacy iz przyznac musze ze ten kolo z posta powyzej z durna tabliczka w lapie nie byl zamierzony i pojecia nie mam skad sie wzial... :)

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepsze pływanie przy tej wadze,
a kolo z tabliczką to pomyłka tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
zatem ok.Myslalem ze juz mam tak zjechany lep ze klne nie bedac tego swiadom.THNX

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
wiesz co Skalar, przylozylem sie, czytalem namietnie ba nawet z lekka pasja.Myslalem, porownywalem, notowalem i na koniec wyszlo mi ze wszytsko to gowno warte.Albowiem z jednego tematu odyslaja cie linkami na drugi na ktorym to twierdzernia z pierwszego sa negowane przez tego z trzeciego gdzie ten z czwartego ma zupelnie inna teorie niz pozostali Masakra jakas.
I tak sie zastanawiam ze trzeba miec leb jak sklep zeby to wszystko spamietac o profilaktyce juz nie wspomne.Przewalilem setki DIet na tym forum i klne sie na ma kuske stara o ile CYC kurzecy jako danie powszechnie stosowane powtarza sie wszem i wobec to juz o reszcie bym tego nie powiedzial )))

human-In the holy task of smoothing his brother's path to the happiness of heaven,he has turned the globe into a graveyard...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śmiało pytaj jeśli są jakieś niejasności

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-12-23 11:13:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 162
Witam
Czytalem sporo artykulow na tej stronie, ale mimo wszystko mam wiele watpliwosci..
moze powiem cos o swojej sylwetce oraz trybie odzywiania..

mam ok 175cm wzrostu i waze ok 95kg(!)Cala moja rodzinka jest dosc duza wiec moja genetyka mi nie pomaga, mam 18lat i gdy bylem jeszcze w gimnazjum bylem chudy jak patyk, niestety nadeszlo liceum , zaczalem przyjezdzac pozniej do domu i przestalem grac w pilke ( gralem w pewnym klubie ) zaczely sie ksiazki i siedzenie w domu.. pozniej przyszly wakacje gdzie poszedlem zarobic troche grosza gdzy nie jestem bogaty a kazdy lubi mic cos swojego.. niestety to wlasnie tam zrobilem z siebie to "cos". Cale dnie pracowalem i gdy wracalem do domu opychalem sie i szedlem spac.. przyzwyczailem sie do tego wiec rano nic nie jem, potem w szkole jakas bulka i pozniej syty obiad..
Ostatnio jednak postanowilem ze musze cos z tym zrobich, chcialbym isc na AWF ale wiem ze z moja sylwetka nie mam czego tam szukac, dlatego musze wziasc sie w garsc.. nie stac mnie na dietetyka, silowie czy baseny gdyz w rodzinie takiej jak moja liczy sie kazdy grosz.. nie mam tez w domu jakiejs silowni i nie stac mnie tez na drogie diety..
Prosilbym o kilka porad jesli chodzi o odzywianie ktore nie bedzie wymagalo duzego nakladu finansowego, prosilbym tez o pomoc w doborze cwiczen ktore moglbym robic w domu ( mam rowerek wiec moze to sie przydac.. )
Wiem ze cudow nie mozna oczekiwac w kilka dni czy w miesiac, ale czy przy mojej wadze i wygladzie ( widac ogoromny wystajacy brzuch ) mozna liczyc na szybsze czy tez efektowniejsze wyniki ( brzuch bedzie malal ) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczyć mozesz śmiało w domu bez sprzętu.
Jak widzisz niewielkie zmiany w życiu codziennym spowodowały ogromne zmiany w wyglądzie. Tak samo możesz to odwrócić.
Zacznij jeść śniadania, normalne posiłki, nie opychaj się na noc. Już będzie lepiej. Skorzystaj również z innych artykułów by szerzej poznać zasady racjonalnego, zdrowego odżywiania się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1684
Wielkie dzięki Skalar bardzo mi pomógł Twój artykuł ; )
Jestem coraz bliżej ułożenia swojej diety może w końcu coś przytyję ;p

Mógłbyś zajrzeć do mojego tematu i się wypowiedzieć bo widzę że znasz się na tym.
https://www.sfd.pl/Plan_ćwiczeń__proszę_o_sprawdzenie_!-t586184.html


Z góry dzięki i pozdrawiam,
Lukkey ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
dobre,a wiec zasady zywieniowe+ regeneracja + suplementacja kiedy to opanujemy + dob ry plan treningowy wystarczy na poczatkowe miesiace? (cwicze juz ponad 3 miesiace)

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzenie z PSMF

Następny temat

dieta...

WHEY premium