SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla czego taki słaby wynik w wyciskaniu?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
dla mnie sila to max 4 powt lub mniej

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
Pewnie, 4 powtorzenia w seriach wlasciwych to dla mnie tez max, jesli chodzi o robienie sily. Trening klatki zaczynam od 6 powtorzen, a pierwsze serie sa na malych ciezarach, wiec gdy dochodze do wyzszych ciezarow robie juz najwyzej 3-4 ruchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
A myślicie, że na sztangielkach lub rozpiętkach ma sens robić tak mało powt?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Są to ćwiczenia pomocnicze w wyciskaniu dlatego nie powinno się robić małej ilości powtórzeń. Co do sznatgielek to dałbym z 5 pow tak na maxa, a rozpiętki po 8, ale czemu, jaki to ma sens.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
No bo poprostu nie mam stojaków na sztangę. Jestem zpłukany z siana, a takie stojaki to niejest taka tania sprawa. Siano idzie na odżywki, żelastwo itd.
Po prostu chcę troche więcej ciskać na klate. Może zamiast tego doradzcie mi może jakieś inne ćwiczenia? pozdro ;]

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
masz na odzywki a nie masz na stojaki ?!

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Myślisz, że pieniądze wydaje tylko na kulturystyke? Jest jeszcze duuuzo innych spraw. Kieszonkowe dostaje 100 zł na miecha, więc nie jest to szaleństwo...
Ale wracając do tematu to możecie mi podsunąć jakieś ćwiczenia dobre na to? ;]

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie ma na to dobrych cwiczen bez sztangi, zrozum

zrob sobie sam stojaki jak nie masz kasy, chocby z drewna, wtedy bedzie sila szla

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Kup sobie odżywki zamiast sprzętu


Najpierw podstawy potem się bawisz!!

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewa przed biciem rekordu???????????????????

Następny temat

domowe sposoby

WHEY premium