SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka heeeeelp

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
Czy mógłby ktoś mi podać jakiś dobry artykuł o układaniu diety na mase. Ułożyłem sobie dietę na podstawie artykułu ellisa i nie do końca mi tam jest dobrze opisane ;( . Obliczam se wszystko na podstawie przykładu jaki podał ellis o mężczyźnie typu Ekto lat 20 i wagi 60 i wychodzi mi tam : 3140 potem jest następny podpunkt i tam pisze coś o dodaniu 20% tego co wyszło i gdy to dodaje to wychodzi mi aż 3800 kcal ? ;/ ?? Może mi podać ktoś jakiś dobry artykuł gdzie to jest jaśniej opisane ;? jak sie da xD i jeszcze jak obliczyć dzienne zapotrzebowanie węgli białka i tłuszczy bo tam niema nic ;/ . Plx help me
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1926
Poszukaj to wszystko znajdziesz.
Co do zapotrzebowania to mozesz dodać do zwykłego ok 500 kcal jeśli na mase, odjąć 200-400 jeśli na redukcje.

Stosunek btw w zależności od celu, na mase około 2-2,5 g/kilogram ciała białek, 1,5-2 tłuszczu i 3-5 węglowodanów. Przy redukcji ja miałem w swojej diecie stosunek 2/1,2/2,3 :)

Zmieniony przez - Budrys. w dniu 2007-07-13 19:10:02

No pain, no gain ;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ściągnij dziennik posiłków, tam podając wagę, wiek i współczynnik aktywności obliczy Ci zapotrzebowanie, a i przy okazji będziesz miał ułatwioną sprawę z wyliczaniem diety.

Jeżeli chcesz inny art o diecie polecam post podwieszony tam masz zbiór linków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
a skąd wziąśc ten dziennik posiłków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14309
Masz pod tym linkiem -> http://darkthorn.republika.pl/dp.htm

Pozdrawiam !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie Diete :)

Następny temat

po treningu

WHEY premium