SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
waga 90 kg,wiek 16 lat,183 wzrost.trening siłownia 4 razy w tygodniu + rowerek sporadycznie no i boks 2 razy w tygodniu.

I chcial bym jeszcze zapytac co z posilkami przed treningowymi i potreningowymi bo tutaj chyba nie zostaly uwzglednione a przy ukladaniu diety dostalem ze tak powiem "DROBNA" pomoc wiec jesli mogl by ktos pomoc, doradzic co i jak byl bym wdzieczny ;))

PLAN DIETETYCZCZNY


I POSIŁEK
Płatki owsiane 60g, mleko 500ml, tuńczyk z wody 100g, pieczywo razowe 50g
margaryna/masło 5g
jabłko 200g
sok pomidorowy 250ml


II POSIŁEK
Filet z DROBIU 200g duszony w warzywach (marchew , pietruszka , cebula 200g)
ziemniaki 160g
surówka z kapusty białej
oliwa z oliwek 10g
kefir 150g


III POSIŁEK
maślanka 250ml, orzechy włoskie 30g, grejpfrut 400g



IV POSIŁEK(kolacja) max 21.00
Pieczywo razowe 50g
pasta z sera i ryby( ser twarogowy 150g, tuńczyk 75g,jogurt naturalny 40g)
warzywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
witam. sniadanie wydaje mi sie za duze. 500ml mleka to juz przesada na redukcji. ty to wszystko dajesz rade zmiescic na raz? smaruj maslem jesli juz musisz.
drugi w sumie jest jest ok tylko kefir juz nie potrzebny. jesz ziemniaki, nie sa zle, ale musisz napisac kiedy masz trening.
w trzecim nie ma ani bialka ani tluszczu, to z maslanki to za malo. jesli to ma byc potreningowy to na pewno jest za cienki.
czwarty bylby ok gdybys zamist jogurtu dal oliwe z oliwek, wywalil tego tunczyka bo bialka juz wystarczy, a chleb jest zbedny bo za pozno na wegle. jesli jesz o 21ej max to rozumiem, ze najpozniej o 22ej juz spisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
Ehh no widze ze z tej diety nic nie bedzie chyba trzeba zaczac od nowa tym razem calkiem sam wkleje ja tutaj wieczorem jak zdolam cos stworzyc ;)
Tym czasem dzieki za odpowiedz aha chcialem jeszcze o cos zapytac poniewaz mam kupiona l karnityne i thermo fat burner i tutaj pytanie czy mozna to laczyc oczywiscie czytalem tego typu posty ale tam byly odpowiedzi typu nie bo wybuchniesz a mi nie chodzi o to tylko czy to ma sens jakis wogole oczywiscie wiem ze nie zleci mi po tym 20 kilo ale mam to juz zakupione . Wiec prosil bym o jakas konkretna odpowiedz . dzieki z gory pozdrawiam rafal ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
rafal ja nie jestem mega ekspertem wiec poczekaj jeszcze co napisza inni. moim zdaniem nabialu masz za duzo, tunczyka tez przydaloby sie wyeliminowac, jesli juz jesc to maslo nie margaryne. mysle tez, ze ten sok pomidorowy nie jest zbyt wiele wart. reszta jest ok tylko musisz znalezc inne zrodla. np wegle czerpiesz tylko z pieczywa i ziemniakow. napisz kiedy masz trening bo jesli np o 20ej to zupelnie inaczej. a co do kolacji to porcja bialka przed snem dlatego napisalem, ze pewnie o 22ej chodzisz spac. zastanow sie czy nie wprowadzic 5go posilku.
jesli chodzi o laczenie supli to nie podpowiem, wiem tylko, ze jesli dopiero zaczynasz redukcje to warto najpierw poobserwowac co sie dzieje na samej diecie. jesli bedzie schodzilo tak jak powinno to nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
Cwicze 5 miesiecy silowo dietey nie bylo znaczy staralem odzywiac sie w miare zdrowo to znaczy jajecznica z rana 7 okolo potem czarny chlebus z jakims serkiem bialym pomidor do tego nastepny posilek to ryz brazowy z warzywami i kurakiem 4 to byly czyli potreningowy to byl zawsze jakis jogurt lub 2 raz obiad tzn kurak z ryzem bez warzyw bo slyszalem ze po treningu nie powinno sie jesc warzyw bo spowalniaja wchlanianie bialka czy cos w ten teges i na noc lyzka oliwy z oliwek i jakis jogurt czesto byl tak jak mowie to nie byla dieta tylko staralem sie w miare zdrowo odzywiac a nie szamac pizze sama i kebaby ale teraz pomyslalem o diecie lecz mi cos nie wyszlo sprobuje od nowa aha w co do supli to czekam na odpowiedz jakas; )

Treningi aktualnie mam o 9 silowe to tylko podczas wakacji tak mi pasuje po prostu a normalnie podczas szkoly to beda tak od 16-17:30 -18:00 zalezy co bd robil no to tyle.

Za jakiekolwiek bledy przepraszam pisalem na szybko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
hehe to to co jadles "bez diety" bylo lepsze niz teraz:P jajecznica z rana 2 razy kurak z ryzem brazowym i warzywami. jakbys dolal do tego oliwy przed treningiem i na kolacje jadl twarog z oliwa a nie jogurt to jest za***iscie:D
widzisz ryz brazowy tez jest zrodlem wegli, nie wiem dlaczego go juz nie dajesz. jedz ryz i kasze gryczana. jest dobre i latwe do przygotowania. nie no nie jest zle. przeczytaj jeszcze jakis post jak nie masz pewnosci co do wszystkiego i jedziesz z ta dieta.
bedzie dobrze, nie ma inaczej.
i pamietaj, ze bialko to nie tylko kurczak i tunczyk. puchy lepiej wywalic. kurczak i indyk jest dobry. ryby tak samo, ale swieze, jednak nie mozna zapominac o wolowinie czy kawalku zdrowego wieprza czasem.

Zmieniony przez - mengele88 w dniu 2009-08-10 12:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
Ok dziekuje za odpowiedzi mysle ze teraz powinno sie udac z ulozeniem poprawnej diety puki co czekam jeszcze na odpowiedz w sprawie supli dzieki jeszcze raz ;)

Ps ta dieta ktora podalem byla ulozona przez kolesia od ktorego kupilem suplementy na allegro wiec po prostu poszedlem na latwizne ale widze ze jednak nie obejdzie tak latwo i sam musze sobie zrobic dietke no nic ;DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
pewnie, ze lepiej samemu ulozyc diete, wiedziec co jesz w dajen chwili i dlaczego. suplom z allegro bym nie ufal. roznie bywa. nie zebym tu reklamowal sklep SFD, ale jak zamowilem u nich WPC to bylo po 32zl- cena producenta 35zl (nie wiem jak oni to robia:D ) poza tym zanim skonczysz skladac zamowienie to juz puka kurier, za***isci sa :D

Zmieniony przez - mengele88 w dniu 2009-08-10 12:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
Tak ale ja nie mialem wplywu raczej na ten zakup mamuska sobie zamawiala wiec i mi kupila z allegro bo chciala zeby w jednej paczce poszlo bo taniej ;)))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy

Następny temat

redukcja?

WHEY premium