SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

67

Wzrost

175

Staż treningowy

2 miesiące

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
Cześć, mały problem tak jak w temacie, przejdę do rzeczy.
Kalorie 3312.78
Węglowodany 55% 1822.03kcal = 455.51gram
Białko 15%% 496.92kcal = 124.23gram
Tluszcz 30% 993.83kcal = 110.43gram

to moje zapotrzebowania. mam 18 lat, 67kg i 175 cm. Chodze na siłownie 2 miesiące, sylwetkę mam dobrą mam widoczne mięśnie poprzez inne sporty i tak dalej.. jednakże chodzi mi o to by nabrać na masie chciałbym ważyć 75 kg by moje mięśnie nabrały masy. moja "dieta " wygląda narazie tak :


100g owsianki, ok.50g orzechów włoskich i rodzynek
gdy jestem w szkole mam porządne dwie duże kanapki + snickers
przed treningiem standardowo 2 banany jeden przed drugi po siłowni. Wracam do domu jem kurczaka około 150g + 100g ryżu, chwile odsapnę i 200g serka wiejskiego i owsianka jak na śniadanie


Pytanie brzmi czy to odpowiada by nabrać masie co powinienem zrobić jeszcze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
https://www.sfd.pl/Dieta_do_sprawdzenia-t999941.html zerknij sobie na moją tam w trecim posilku mam kanapke, zamiast masla roslinnego daj jakies naturalne albo tak jak Dream polecił oliwe nawet

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
wrzuc ta "diete" na potrenigu i zobacz ile Ci wyjdzie kalorii, zdecydowanie za mało, przekonasz sie ze nie dojadasz, wiem co mowie ;) sam jestem na etapie ukladania dietki takze mozemy sobie jakos tam wzajemnie pomagać, a tak wgl co to za snickers? codziennie tak jesz ?

Zmieniony przez - majkel29 w dniu 2014-01-24 20:35:10

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
No staram się dorzucić snickersa bądź nmarsa by podbić jakoś kalorie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
jakos kalorii sie nie podbija, taki snickers to sam cukier dodaj cos wartosciowego, np zamiast tego snickersa jako przekąske mozesz dac migdały, orzechy jabłko czy inny owoc. Niech sie doswiadczeni wypowiedzą ;P

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
dieta tragedia , białko na poziomie 2-2,2g/1kg masy ciała tłuszzce 1,3g wegle 5-6g i chodzi tu o samą zdrową żywnośc nie jakieś batony , popraw i wrzuć jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
Czy tak może być + jakieś warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
bialka dalbym troche wiecej, dorzuc miesa jeszcze bo b.malo go masz, a wyrzuc szynke, szkoda kasy na takie produkty
100g orzechów dziennie? nie pomylles sie?
podobnie z rodzynkami, dalbym jak juz z 20-30g do owsianki i starczylo by

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-01-25 22:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
to w tych kanapkach co ma byc zamiast szynki ? no moze ich jest 80g bo jem rano i wieczorem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nabrać masę ciała?

Następny temat

Oficjalne ważenie przed UFC on FOX 10

WHEY premium