SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diete wkoncu się udało Ocena specjalistów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kup poprostu chleb razowy i przypilnuj żeby był dość ciemny i im twardszy tym lepiej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
napiscie czy moge kupic te produkty co tam są

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
bo np dzem by brał sobie do omletu rano z jaj i płatek owsainych tak dzisejs 15 gram , jest tez masło z orzechów archidowych

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zajmij sie podstawowymi produktami diety a nie duperelami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Pompeczka masa idzie w parze z siłą. Nie można mieć dobrej masy wyciskając powiedzmy 70 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Pompeczka masa idzie w parze z siłą. Nie można mieć dobrej masy wyciskając powiedzmy 70 kg



MYLISZ SIĘ






a do autora arta to po co zajmujesz się rzeczami które w zasadzie nie mają większego wpływu na zdrowe odżywianie ?

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-11-28 15:38:18

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1386
wszystko zalezy od energii "CHI", rothen masz racje, moze zajmujesz sie ta tematyka?

ewenement

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
czy się zajmuje ? nie wiem co masz na myśli , mam o tym pojęcie bo to nawet logiczne ze można nabierać siły nie zwiększając masy albo nabierać masy nie zwiększając siły

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie pomocy.

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium