SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta reduklcyjna prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

kobieta

Waga

66

Wzrost

165

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedząca

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy w tygodniu step bądź inne zajęcia aerobowe

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

stosowanie tabletek meridia po przestaniu waga osiągneła 70 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
HEJ dziewczyny nawet nie myślałam że jest aż tak źle:/ macie jakieś rozwiązanie??




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Halo dziewczyny jakieś wskazówki??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Dodaje dietę na jutro. Zaraz będzie zrypka za za duży obiad ale mialam wyjątkowy problem z doborem produktów dzisiaj:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
jeszcze raz:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Hej, edytuj swoje posty za pomocą karteczki z ołówkiem bo bałagan sobie zrobisz. Co do miski to wywal chleb graham, ser chudy zamień na tłusty. No i owoce nie jedz wieczorem. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Hej dziewczyny wrzucam swoją miskę :):) 10 dni diety a waga to 64.5 ciągle zastanawiam się czy 1700 kcal jest ok :) jeśli chodzi o ćwiczenia to wyglądało to tak przez ostatnie 10 dni. Rozgrzewka 15 min bieżnia, 3*15 przyrząd do pośladków 25kg, 3*15 nogi ściąganie ud 30 kg, 3*15 odpychanie nóg 30 kg, hantle biceps, ramiona 3*15, brzuch maszyna 3*15 30kg, brzuszki na piłce 3*15 i na koniec ok 8 minut na orbiterku i mam mega dość po tym. Obawiam się, że właśnie waga mi staje bo od trzech dni jest taka sama popełniam jakieś błędy czy po prostu trzeba coś podkręcić przy diecie lub zmienić trening proszę o pomoc:):):)

PS. ten banan to tylko od czasu do czasu w celu podwyższenia węgli i trochę słodkości:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6134
zanim zajrzą Szefowe i powiedzą co i jak, to ja od siebie dodam, że waga w odstawkę. nie jest miarodajna, mierz się a nie waż.
poczytaj też dzienniki innych dziewczyn to naprawdę jest bardzo pomocne. moim zdaniem bez tego ani rusz powodzenia!

od "wszystko jest do zrobienia, prócz niemożliwego" do "impossible is nothing" :)

http://www.sfd.pl/DT/redukcja/cascada_-t850570-s3.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Sysiunia Musisz się uzbroić w cierpliwość, bo szefowe zabiegane
Wstawiaj codziennie rozpiski,trening Będzie ok
Tak patrzę na to zdjęcie i masz chyba kochana lekką skoliozę
powodzenia. będę 3mała kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 577
Tak wiem skolioza od dziecka... jestem cierpliwa :) więc poczekam a wieczorem wrzucę miske na jutro:):) A jeśli chodzi o diete i ćwiczenia widzicie już jakieś błędy??

Zmieniony przez - sysunia44 w dniu 2012-04-13 17:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
sysunia, to co wstawilas jest tylko machaniem, wybierz sobie porzadny trening dla poczatkujacej lady z tego posta Martuccy https://www.sfd.pl/-t803543.html 

pomierz sie dzisiaj we wszytskich miejscach w ktorych sie mierzylas do ankiety, zapisz i odloz na bok- nastepne pomiary zrobisz za tydzien. diete kontynuuj codziennie z takimi samymi wartosciami BTW (oczywiscie plus minus), wklejaj codziennie wypiski z diety i z treningu z wartosciami obciazen, iloscia serii i iloscia powtorzen jaka wykonalas najlepiej rob to przejrzyscie tak zeby nie szukac tego gdzies pomiedzy wersami. to bedzie baza do tego zeby wiedziec gdzie zmieniac i co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naughty girls and giejs... SPAM Ladies vol. n-ty %-)

Następny temat

Proszę o radę odnośnie treningów :-)

WHEY premium